ATTITUDE 2100 LX - NOVINKA PRE SEZÓNU 2020

Je to kompaktný gril s bohatými možnosťami  využitia vďaka roštu Culinary Modular. Do roštu perfektne zapadne príslušenstvo ako je napr. Wok panvica alebo pizza kameň. Plynový gril Campingaz Attitude je prvý gril, ktorého menšie rozmery umožňujú umiestnenie grilu na doske stola.Nie je už potrebné dokupovať drahé originálne stojany a súčasne šetríte svoj chrbát - nemusíte sa ku grilu skláňať. Navyše moderný vzhľad tohto grilu určite pritiahne veľké množstvo fanúšikov grilovania.

Gril je vybavený liatinovým roštom rozdeleným na dve časti. V jednej časti je obojstranný liatinový pás - môžete si vybrať hladký povrch na prípravu volských ôk, palaciniek či lievancov, alebo povrch s mriežkou pre krásne vyzerajúce steaky či veľké kusy zeleniny. V druhej časti je liatinový rošt s vyberateľným stredom  na umiestnenie grilovacieho príslušenstva Culinary Modular.

Grilovacia plocha je rozmiestnená na dve časti a pod každou z nich je umiestnený samostatný horák. Pri príprave jedla pre menší počet osôb teda nemusíte využívať celú grilovaciu plochu a zapaľovať obidva horáky. Pri použití príslušenstva vo vymeniteľnom strede roštu môžete tiež použiť iba jeden z horákov. Horák má dostatočný výkon na vytvorenie potrebnej teploty pri príprave pokrmov.

Gril sa zapaľuje úplne jednoducho. Stačí iba stlačiť elektrické zapaľovanie a otočiť gombíkom pri požadovanom horáku a gril sa hneď chytí. Na vrchu grilu je navyše umiestnený analógový teplomer, vďaka ktorému budete vždy vedieť presnú teplotu vnútri grilu. Plynový gril Attitude nás veľmi zaujal svojím moderným vzhľadom a jednoduchým použitím, ktoré zvládne i úplný začiatočník vo svete grilovania.