CESTOVNÉ GRILY OD CAMPINGAZ

Máte radi grilovanie a cestovanie a nedarí sa vám tieto koníčky skĺbiť? Naše cestovné grily Campingaz vám tento problém pomôžu vyriešiť. Cestovné grily Campingaz sa totiž osvedčili pri rodinných piknikoch, môžete si ich vziať so sebou na ryby alebo na výlet do prírody, tiež na kúpalisko, skrátka na miesta, kde dostanete chuť na pár grilovaných klobások alebo na kúsok pekne prerastenej krkovičky.

 

Cestovný gril a plynový varič v jednom

Toto je gril, ktorý vás na cestách nikdy nesklame. Do bodky totiž spĺňa požiadavky na poriadny cestovný gril a pridáva aj niečo navyše. Ako by sa dalo pri cestovnom grile predpokladať, je Party Grill 200 malý, ľahký, skladný a neobyčajne praktický. Je vybavený grilovacím roštom s priemerom 26 centimetrov, takže sa nemusíte báť, že by sa naň steak alebo pár klobások nevošli. Navyše ak si budete na vandrovke chcieť urobiť napríklad lečo, trenčiansky párok s fazuľou alebo inú klasiku čundráckej gastronómie, nie je problém. Party Grill 200 je možné totiž jednoduchým úkonom prerobiť na plynový varič. Tým ale zoznam predností tohto cestovného grilu nekončí. Vyzdvihnutie si zaslúži aj jeho skladnosť. Po skončení grilovania sa totiž gril jednoducho rozmontuje a všetky oddeliteľné súčiastky sa následne schovajú do vnútra grilu. Ten potom jednoducho zbalíte do batoha a môžete vyraziť do prírody. Cestovný Party Grill 200 od Campingaz máme aktuálne skladom a v našom internetovom obchode ho nájdete pod katalógovým číslom 2000023716 a stojí 2 199 korún.

 

Ideálny gril do kempu

Ďalším grilom vhodným pre výletníkov je Campingaz 1 Series Compact EX CV. Podobne ako Party Grill 200 sa aj tento model cestovného grilu napája pomocou plynovej kartuše. Vďaka šikovnému ergonomickému držadlu sa gril ľahko prenáša a v kufri auta nezaberie skoro žiadne miesto, takže je to ideálny gril do kempu, na dovolenku alebo na rodinné výlety. Na grilovanie je model Compact EX CV vyzbrojený smaltovaným liatinovým roštom s veľkosťou 1 050 cm2, čo je pre grilovanie na výletoch, piknikoch alebo na kúpalisku dostatočne veľký priestor. Pri plnom vyťažení grilu na ňom dokážete pripraviť niečo pod zub až pre päť osôb naraz. Party Gril 200 využíva elektrické zapaľovanie a napája sa pomocou plynovej kartuše, pričom intenzita žiaru vnútri grilu sa dá pohodlne meniť regulačným kohútikom. Pre väčšie pohodlie je do veka grilu zabudovaný teplomer, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu vnútri grilu. Pri grilovaní tak stačí mrknúť jedným okom na ciferník a hneď máte jasno, či je potrebné pridať plyn, ubrať alebo nechať všetko tak ako je. Cestovný gril Campingaz 1 Series Compact EX CV nájdete v našom katalógu pod produktovým číslom 2000020469 a stojí 4 399 Kč.