ČO VŠETKO ZVLÁDNEME S CULINARY MODULAR?

Preč sú časy, kedy sa gril využíval iba na klasické opekanie mäsa a údenín. Vďaka špeciálnemu grilovaciemu roštu Culinary Modular teraz môžete na svojom záhradnom grile Campingaz urobiť prakticky akékoľvek jedlo. Stačí si len vybrať ten správny komponent. My sme sa tentoraz pustili do grilovaného kurčaťa, pizze a opečených zemiakov so slaninou a cibuľkou.  

 

Vynikajúce grilované kurča

Máte radi krásne rozvoniavajúce grilované kuriatka s jemnučkým mäsom vynikajúcej chuti? Potom vo vašej výbave na grilovanie nesmie chýbať stojan na hydinu Campingaz z kolekcie príslušenstva Culinary Modular. Stojan na kura nájdete na stránkach nášho internetového obchodu pod katalógovým číslom 2000014576 a stojí 729 korún.

 

Príloha k mäsu? Nie je problém

Hoci názvy oboch panvíc zdanlivo zaväzujú k vareniu ázijskej alebo španielskej kuchyne, fantázii sa medze nekladú a vy si v paella panvici alebo vo wok panvici môžete urobiť napríklad guláš a iné omáčky, zemiaky na cibuľke so slaninou alebo iné prílohy a rad ďalších jedál, ktoré vás len napadnú. Ázijskú wok panvicu nájdete na našich webových stránkach pod produktovým číslom 2000014584 a predávame ju za cenu 999 Kč. Španielska paella panvica má katalógové číslo 2000015104 a stojí 899 Kč.  

 

Pizza na grile? Deti vám odtrhnú ruky

Jedným z najobľúbenejších komponentov z kolekcie príslušenstva Culinary Modular je kameň  na pizzu. Niet divu, klasické jedlo talianskej kuchyne sa dlhodobo teší nesmiernej popularite naprieč celým svetom a Slovenská republika v tomto ohľade nie je výnimkou. Sami uvidíte, akú radosť urobíte svojim hosťom, keď hromady mäsa a grilovanej zeleniny preložíte slaným koláčom z tenkého chrumkavého cesta. A počkajte si, aké nadšenie vyvolá chrumkavá pizza z grilu u vašich detí. Kameň na pizzu nájdete na našich webových stránkach pod kódom 2000014582. Cena kameňa na pizzu je 999 korún.  

Jednotlivé komponenty z kolekcie príslušenstva Culinary Modular si môžete pozrieť v našej kamennej predajni, kde máme vystavenú podstatnú časť našej ponuky grilov a príslušenstva Campingaz. Svoje otázky na tovar Campingaz nám môžete zasielať na emailovú adresu obchod@vladeko.cz, prípadne prostredníctvom kontaktného online formulára, ďalej môžete využívať našu zákaznícku linku alebo nás môžete poctiť svojou návštevou priamo v našej kamennej predajni na adrese Karlštejnská 97 v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy).