GRILOVANIE NA BALKÓNE

Nie každý má to šťastie, že môže grilovať na svojej vlastnej záhrade. Sú aj takí, ktorí si musia vystačiť s výrazne skromnejšími podmienkami. A práve týmto ľuďom sú určené naše malé plynové grily Campingaz pre grilovanie na balkóne.  

 

Ten najmenší

Najmenším kúskom z našej ponuky je plynový gril Campingaz Party Grill 200, ktorý sa zmestí skutočne aj na ten najmenší balkón, aký si viete predstaviť. Party Grill 200 sa napája pomocou plynovej kartuše a na grilovanie je vybavený teflónovým oceľovým roštom s priemerom 28 centimetrov. Okrem toho možno Party Grill pomocou jednoduchého triku prenastaviť na klasický plynový varič. Campingaz Party Grill 200 stojí 2 199 korún a v našom internetovom obchode ho nájdete pod katalógovým číslom 2000023716. Po skončení grilovania sa dá gril rozložiť na jednotlivé diely a potom ich schovať do grilovacej vane a priklopiť vekom.  

 

Ideálny gril na balkón

Ďalším variantom na balkónové grilovanie môže byť náš plynový gril Campingaz 1 Series Compact EX CV, ktorý v našom e-shope nájdete pod produktovým číslom 2000020469. Gril je vybavený liatinovým roštom s rozmermi 33 x 32 centimetrov a na napájanie sa používa plynová kartuša. Kto by si balkónové grilovanie zamiloval natoľko, že by mu kartuša nestačila, môže pomocou špeciálnej sady na pripojenie spotrebičov k PB fľaši Campingaz gril 1 Series Compact prenastaviť na napájanie pomocou klasickej plynovej bomby. Gril využíva elektronické zapaľovanie a naraz na ňom pripravíte jedlo až pre päť osôb. Podobne ako vyššie uvedený Party Grill 200 je aj Campingaz 1 Series Compact veľmi skladný a nezaberie skoro žiadne miesto. Cena grilu je 4 399, - Kč/163€.