Grily Plancha sú ako stvorené pre stánkový predaj

Napadlo vás niekedy otvoriť si cez leto stánok s rýchlym občerstvením, ale nemali ste dosť peňazí na poriadne vybavenie? Potom sú tieto riadky určené práve vám. Zoznámte sa s našimi plynovými grilmi Campingaz Plancha, ktoré sú ako stvorené pre bufety, kiosky a stánky s občerstvením.

Prečo sú grily Plancha ako stvorené do bufetu?

Dôvodov prečo sa grily Campingaz Plancha náramne hodia pre stánkový predaj je niekoľko. V prvom rade sa jedná o spoľahlivé výkony s výkonnými horákmi a veľkou grilovacou plochou, ktorá umožňuje grilovať jedlo až pre 12 ľudí naraz. Dôležité pre stánkový predaj je tiež to, že sa dá Plancha používať ako stolný gril. Nepotrebujete teda žiadny špeciálny stojan, alebo vozík, ktorý by len zaberal ďalšie miesto navyše. Použitiu grilov Plancha v stánkovom predaji nahrávajú tiež nízke nároky na údržbu. Hladká grilovacia plocha sa ľahko čistí aj po veľmi intenzívnom grilovaní. A hoci majú grily Campingaz Plancha veľkú plochu na grilovanie, ich celkové rozmery sú oproti väčšine ostatných plynových grilov Campingaz zanedbateľné. Vďaka tomu sú grily Plancha veľmi skladné a bezpečne sa zmestia aj do kufra malého osobného auta. Čo sa týka využitia, môžete na Planche grilovať úplneto isté, čo na klasickom grile. Plancha je skvelá na grilovanie steakov, klobások, hamburgerov, zeleniny, ale môžete na nej pripraviť pokojne aj volské oká so slaninou, omeletu, alebo trebárs aj sladké lievance, palacinky alebo trhanec. Možnosti pre zostavenie menu vášho stánku sú tak prakticky nekonečné. Záleží len na vašich schopnostiach a fantázii ako gril Plancha využijete.

Tri možnosti na výber

Z našej aktuálnej ponuky vám môžeme ponúknuť hneď tri rôzne plynové grily Campingaz Plancha. Všetky si môžete pozrieť v našej predajni s grilmi a príslušenstvom Campingaz, ktoré nájdete v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou pri Prahe) na adrese Karlštejnská 97.

Campingaz Master Plancha LX
Campingaz Plancha BF LX
Campingaz Plancha L