KOĽKO PLYNU ZOŽERÚ GRILY S RBS TECHNOLÓGIOU?

Technológia RBS, ktorá spočíva v keramických horákoch umiestnených nie pod grilovacím roštom, ako je bežne zvykom, ale na bokoch grilovacej vane, predstavuje moderný, vysoko efektívny systém, ktorý výrazne prispieva k zdravšiemu grilovaniu. Ale ako sú na tom grily s RBS so spotrebou plynu?  

 

V čom spočíva technológia RBS?

Pre keramické horáky RBS je najcharakteristickejšie ich umiestnenie. Oproti bežným zvyklostiam nie sú umiestnené pod grilovacím roštom, ale na bokoch grilovacej vane. Výhodou netradičného umiestnenia horákov je, že do nich nemôžu kvapkať vypečený tuk a grilovacie šťavy. Takže sa pri grilovaní nemusíte báť, že vám gril ľudovo povedané buchne. Navyše nedochádza k vzniku karcinogénnych látok a vaše grilovanie je tak razom zdravšie. Samozrejmou vlastnosťou keramických RBS horákov je aj rovnomerné rozvádzanie tepla po celej ploche grilovacieho roštu. Nemôže sa vám tak stať, že steak z ľavej časti grilovacieho roštu je ešte surový a z pravej časti roštu vytiahnete zuhoľnatenú hmotu.  

Akú majú spotrebu?

V našej ponuke máme celkovo päť plynových grilov Campingaz, ktoré bez preháňania využívajú prevratnú technológiu bočných keramických horákov. Všetky sa môžu pochváliť silným výkonom a vynikajúco sa na nich griluje, či už ste začiatočník alebo skúsený veterán s pár grilovacími krížikmi na krku. A teraz sa pozrieme, ako sú na tom grily Campingaz vybavené RBS horákmi so spotrebou plynu.