NA ČOM UROBÍTE NAJLEPŠIE STEAKY ? PREDSA NA SEARING BOOST STATION

A čo to ten Searing Boost Station vlastne je? Špeciálny typ horáka, ktorý umožňuje grilovanie pri extrémne vysokej teplote. Teda presne to, čo potrebujete, keď sa vám zbiehajú slinky na poriadny steak - teda poriadny kus šťavnatého, doružova prepečeného hovädzieho s krásne odtlačenou mriežkou.  

Steak ako víno za sekundu

Špecialista na steaky, horák Searing Boost Station (skrátene SBS) od Campingaz, patrí do základnej výbavy Master 4 Series Classic SBS, plynového grilu z novej kolekcie Master Series Campingaz. Vďaka super silnému výkonu tohto špeciálneho horáka dosiahnete za okamih extrémne vysoké teploty, čo je presne to pravé pre dokonalé prepečenie steaku. Uvidíte sami, že po pár grilovaniach z vás budú hotoví profíci, že pomaly začnete konkurovať okolitým reštauráciám a steakhausom. Aj vaše steaky budú krásne šťavnaté v sexi kabátiku s odtlačkom mriežky na povrchu. Stačí len trocha cviku, dobré mäso a Searing Boost Station urobí všetko ostatné za vás. A počas chvíľky.  

Dôveruj, ale preveruj

Ak sa chcete najskôr novému typu horáka pozrieť na zúbok, radi vám vyhovieme. Plynový gril Master 4 Series Classic s SBS horákom máme vystavený v predajni a veľmi radi vás s ním zoznámime. Našu kamennú predajňu nájdete na adrese Karlštejnská 97 v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy).