NAJLEPŠÍ GRIL NA CESTY

Kontrolná otázka, aký gril Campingaz by ste si vzali na vodu, na výlet do kempu alebo niekam na festival? Žeby niektorý z Master Series? Alebo snáď niektorý z RBS grilov s dôvtipnými bočnými horákmi? Chyba lávky. Reč je o plynovom Party grile 200 od Campingaz, ktorý je každým cólom pravý cestovný gril.  

 

Neprekáža a nezaberá veľa miesta

Party grill 200 je ideálnym grilom na cesty nielen vďaka svojej veľkosti, ale aj vďaka možnosti gril rozložiť a následne jednotlivé časti schovať do vnútra grilu ako do kufríka. Veko grilu je uzamykateľné, takže ani pri hrubšom zaobchádzaní sa neotvorí. A pri váhe necelé tri kilogramy ani veľmi neoťažie.  

Dva v jednom

Party grill 200 je ideálnym spoločníkom do kempu a na výlety nielen vďaka svojim skromnejším rozmerom a skladaciemu mechanizmu. Veľkú výhodu predstavuje možnosť využívať Party grill 200 od Campingaz nielen ako klasický gril, ale aj ako plynový varič. Stačí z grilu zložiť teflónový oceľový rošt s priemerom 26 centimetrov a môžete horák grilu využívať ako ten z klasického sporáka alebo prenosného plynového variča.  

Technické parametre

Ak sa rozhodnete využívať Party grill 200 ako klasický záhradný gril, budete mať k dispozícii teflónový oceľový rošt s priemerom 26 centimetrov a horák dosahujúci výkon 2000 W pri spotrebe 145 gramov za hodinu. Gril sa zapaľuje pomocou systému Piezo. Na napájanie slúži len a jedine plynová kartuša Campingaz CV470 Plus a plynová kartuša CV300 Plus od tej istej značky. Iné plynové kartuše na gril nepasujú a neodporúčame to ani skúšať. Mohlo by to byť nebezpečné. Verný parťák na výlety, do kempu alebo na festival, Party grill 200 od Campingaz, má katalógové číslo 2000023716 a predávame ho za cenu 2 199 korún.