Najlepšie grily na grilovanie na balkóne? Predsa plynové grily Campingaz Plancha

Najcharakteristickejším rysom grilovania na balkóne je nedostatok priestoru. Na panelákovom balkóne sa človek nemôže rozťahovať ako vo vlastnej záhrade a tak je na balkónové grilovanie potrebný nejaký skromnejší, priestorovo menej výrazný gril, ideálne na plyn alebo elektrinu, aby dym z brikiet nedráždil susedov. A my pre vás také grily máme - plynové grily Campingaz Plancha! Gril, na ktorom urobíte skvelé krevety, rybu, steak, zeleninu, lievance, omeletu skrátka čo vás napadne.

Plynový gril Plancha L

Plynový gril Campingaz Plancha L čiernej farby je čo sa prevedenia a dizajnu najjednoduchší, ale na druhej strane zo všetkých grilov Campingaz Plancha disponuje najväčšou grilovacou plochou a najsilnejším výkonom. Na grilovanie je vybavený aluminizovaným horákom s príkonom 8,2 kW a zapaľuje sa pomocou systému Piezo. Napriek tomu je zo všetkých troch grilov typu Campingaz Plancha najlacnejší. Model Campingaz Plancha L stojí 188,60 eur a na našich webových stránkach ho dohľadáte pod katalógovým číslom 3000005442.

Plynový gril Plancha BF LX

Ďalší z kolekcie je plynový gril Campingaz Plancha BF LX. Ide o plynový gril typu Plancha s grilovacou plochou v podobe dosky z ťažkej masívnej liatiny s veľkosťou 60 x 40 centimetrov. Pod liatinovou doskou sú špeciálne horáky Blue Flamer s príkonom 6 kW. Gril sa zapína pomocou elektrického zapaľovania, čo je o niečo pohodlnejší variant než klasické zapaľovanie Piezo, ktorým je vybavený model Campingaz Plancha L. Kým Piezo zapaľovanie kladie pri stlačení gombíka odpor, pri elektrickom zapaľovaní stačí len zľahka stlačiť gombík, otočiť kohútikom a je hotovo. Piezo zapaľovanie predsa len kladie väčší odpor. Súčasťou grilu je tiež plechový kryt, ktorý môže slúžiť ako veko, alebo ako tepelný štít. Plechový kryt nie je s grilom pevne spojený a na gril sa pripevňuje pomocou dvoch háčikov. Plynový gril Campingaz Plancha stojí 264,10 eur a na našich stránkach mu patrí produktové číslo 3000005414.

Plynový gril Master Plancha LX

Najluxusnejší Plancha gril z našej ponuky. Plynový gril Campingaz Master Plancha LX je vybavený grilovacou doskou z ťažkej čiernej liatiny s veľkosťou 60 x 40 centimetrov, na ktorej sa dá naraz pripraviť jedlo pre 12 ľudí. Pod grilovacou doskou sú ukryté špeciálne Blue Flame horáky z nerezovej ocele s príkonom 6 kW. Gril sa zapaľuje pomocou systému InstaStart, kedy k zapnutiu grilu stačí iba zľahka pootočiť regulačným kohútikom. Súčasťou grilu je aj plechový kryt, ktorý je s grilom spojený pántom. Veko môže slúžiť ako tepelný štít alebo ako poklop na gril. Plynový gril Campingaz Master Plancha LX stojí 350,90 eur a na našich webových stránkach je dohľadateľný pod katalógovým číslom 3000004806.