Najlepšie grily na letnú dovolenku

Milujete grilovanie a nechcete sa svojho koníčka vzdať ani počas letnej dovolenky? Žiadny problém, stačí si vybrať niektorý z našich cestovných grilov a svoje obľúbené steaky, klobásky, alebo ryby si môžete dopriať aj počas dovolenky pri mori, na festivale, na chate, alebo napríklad vo vodáckom kempe. Všade sa uplatnia naše cestovné grily Campingaz.

Gril a varič v jednom

Prvým cestovným grilom z našej ponuky je Campingaz Party Grill 200. Ide o najmenší gril Campingaz a kombinuje v sebe prvky klasického plynového grilu a kempingového plynového variča. Napája sa pomocou plynovej kartuše a na grilovanie slúži teflónový oceľový rošt s priemerom 26 centimetrov. To už je dosť veľká plocha, aby ste na nej pripravili poriadny steak alebo niekoľko klobás naraz. Navyše stačí zložiť grilovaciu mriežku a razom sa Party Grill 200 premení na plynový varič, na ktorom si môžete ohriať napríklad vodu na čaj alebo kávu a pod. Party Grill váži necelé tri kilogramy, takže len tak nezaťaží a navyše má skrutkovacie nohy, ktoré je možné v dobe nepoužívania uložiť do útrob grilu, takže sa pohodlne zmestí aj do batohu, nehovoriac o kufri v aute. Campingaz Party Grill 200 má katalógové číslo 2000023716 a stojí 83 eur.

Cestovný gril s termosondou

Na dovolenku môžete vyraziť aj s cestovným grilom Campingaz 1 Series Compact EX CV. Je o niečo väčší a ťažší ako Party Grill 200, takže pre pešie výlety s batohom na chrbte sa tento gril veľmi nehodí (do kufra aj toho najmenšieho osobného auta sa bez problémov vojde), ale na druhej strane má výrazne väčší grilovací rošt a bohatšie príslušenstvo než Party Grill 200. Liatinový grilovací rošt má rozmery 33 x 32 centimetrov, čo je dosť veľká plocha, aby ste na nej pripravili jedlo až pre päť ľudí naraz. Navyše v poklope grilu je zabudovaný teplomer s budíkom, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu vnútri grilu. Campingaz 1 Series Compact EX CV sa rovnako ako Party Grill 200 napája pomocou plynovej kartuše. V našom e-shope ho nájdete pod produktovým kódom 2000020469 a predávame ho za cenu 173,50 eur.

Cestovný gril na kolieskach

Posledný zástupca našej ponuky cestovných grilov je model Campingaz 2 Series Compact LX s praktickým stojanom na kolieskach. Jedná sa o náš najväčší cestovný gril, ktorý je vybavený liatinovým roštom o veľkosti 66 x 32 centimetrov. Na takejto veľkej grilovacej ploche sa dá pripraviť jedlo až pre desať dospelých osôb naraz. Pre väčšie pohodlie je vo veku zabudovaný malý teplomer s ciferníkom, ktorý v priebehu grilovania ukazuje, aká je pod poklopom teplota. Súčasťou grilu je pojazdný stojan, vďaka ktorému má gril optimálnu pracovnú výšku, takže sa u neho nehrbíte a ani po dlhšom grilovaní vás nemusí bolieť chrbát. Navyše v čase nepoužívania možno stojan rozmontovať a celý gril sa potom zloží do podoby malého kufríka, takže sa krásne vojde aj do kufra malého osobného auta. Na napájanie sa používa malá alebo veľká plynová bomba. Cena grilu je 245,20 eur a v našom internetovom obchode ho nájdete pod katalógovým číslom 2000015500.