NOVÁ GENERÁCIA GRILOV CAMPINGAZ

V roku 2017 sa môžete tešiť na novú kolekciu plynových grilov Campingaz nazvanú Master Series. Už samotný názov napovedá, že pôjde o špičkové grily, s ktorými ľahko a rýchlo preniknete do sveta pestrého, moderného grilovania.  

Kvarteto luxusných grilov

Kolekcia Master Series zahŕňa celkom štyri grily - Master 4 Series Classic SBS, ďalej Master 4 Series Woody, Master 3 Series Classic a Master 3 Series Woody. Dva z nich sú vybavené štyrmi horákmi z nerezovej ocele, dva modely sú s tromi horákmi. Všetky štyri grily majú veko z dvojitej nerezovej ocele vybavené teplomerom na jednoduché meranie rozpálenosti vášho grilu. Do základnej výbavy grilov Master Series patrí liatinový rošt a špeciálny tál Culinary Modular, ktorý umožňuje nahradiť stred tálu niektorým z doplnkových komponentov ako sú kameň na pizzu, stojan na hydinu alebo napríklad panvica na prípravu španielskej paelly. Vďaka tomu sú grily z kolekcie Master Series rýdzo univerzálne kuchynské zariadenia a pripravíte na nich takmer ľubovoľné jedlo, ktoré vás práve napadne. Príjemná je tiež funkcia InstaStart, ktorá umožňuje zapálenie grilu jednoduchým otočením regulačného kohútika. Navyše sú všetky kohútiky vybavené LED osvetlením, takže sa grilovania nemusíte zriecť ani v neskorých večerných alebo nočných hodinách. Na trojhorákových griloch je možné pripraviť pohostenie až pre 12 osôb, štvorhorákové modely zvládnu jedlo až pre 16 osôb. Model 4 Series Classic SBS je navyše vybavený funkciou Searing Boost Statiton, ktorá umožňuje extra prudké opekanie, čo sa hodí napríklad pri grilovaní hovädzích steakov alebo hamburgerov. Stačí jedno, dva grilovania a steaky máte v malíčku ako profesionálny kuchár.  

 

Spoľahlivý výkon, úsporná prevádzka, ľahká údržba

Nové grily Campingaz z kolekcie Master Series sa opierajú o veľmi silný výkon (od 9,6 do 16,7 kW), ale zároveň dokážu byť úsporné, čo sa týka spotreby plynu. Všetky typy grilov Campingaz z kolekcie Master Series sú ďalej vybavené bočnými odkladacími pultíkmi, ktoré majú maximálnu nosnosť až 50 kilogramov. Takže unesú skoro čokoľvek a nemusíte sa báť, že by sa po odložení misy s hromadou kuracích krídel stolík poškodil alebo dokonca odtrhol. Dva typy Master Series majú bočné stolíky kovové, navyše s integrovaným prídavným horákom, na ktorom môžete paralelne pripravovať napríklad omáčky k mäsu alebo rôzne druhy príloh. Druhé dva grily majú bočné stolíky bez prídavného horáka, no zato sú vo vkusnom a elegantnom drevenom prevedení. Grily z kolekcie Master Series potešia svojich používateľov tiež vychytávkou nazvanou InstaClean, ktorá spočíva v špeciálnej povrchovej úprave grilovacej vane, vďaka ktorej je údržba, respektíve čistenie grilu ľahšie ako kedykoľvek predtým.