Nové grily Campingaz Dual Heat sú tu!

Grilovacia sezóna sa pomaly blíži a my pre vás máme exkluzívnu novinku. Dva celkom nové grily zo špeciálnej kolekcie Dual Heat.

Dve veká, dve termosondy, dva rošty

Nové grily z kolekcie Campingaz Dual Heat sa od všetkých ostatných grilov Campingaz líšia už na prvý pohľad. Majú totiž dva poklopy a tým pádom dve oddelené grilovacie plochy. Môžete tak separátne grilovať dve jedlá, bez toho aby ste museli riešiť, či kuracie prsia na kari „nenapáchnu" od bravčového na cesnaku a pod.. Obidva poklopy majú navyše vlastný teplomer s ciferníkom, takže pri grilovaní presne viete, ako veľmi ste pod daným vekom „zakúrili“.

Variant s drevom a s bočným varičom

Ako už bolo povedané, tešiť sa môžete na dva nové grily. Konkrétne to sú Campingaz 4 Series DH Classic WLD a Campingaz 4 Series DH Classi EXD. Prvý menovaný, plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic WLD je veľký luxusný „stroj" so štyrmi nerezovými a bočnými pultíkmi z akáciového dreva. Na grilovanie je vybavený liatinovým roštom Culinary Modular (pod jedným poklopom) a liatinovým tálom (pod druhým poklopom). Bočné drevené pultíky predstavujú ideálnu odkladaciu plochu na rôzne ingrediencie a grilovacie pomôcky. V období nevyužívania grilu sa dajú bočné pultíky sklopiť a gril tak nezaberá toľko miesta. Pod grilovacou vaňou je praktická polička vhodná na uloženie korenín, pohárov s marinádou a ďalších nevyhnutností, ktoré človek potrebuje mať pri grilovaní pekne poruke.

Plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic EXD je vybavený štyrmi nerezovými horákmi a bočným plynovým horákom, ktorý sa zvyčajne využíva na prípravu rôznych omáčok a príloh k mäsu. Rovnako ako model s drevenými pultíkmi má aj tento model pod jedným poklopom grilovací rošt Culinary Modular z masívnej liatiny, vďaka ktorému môžete na grile používať kameň na pizzu, stojan na kurča alebo trebárs panvicu na paellu či ďalšie príslušenstvo z kolekcie Culinary Modular. Pod druhým poklopom je liatinový tál, na ktorom sa krásne grilujú ryby a morské plody, ale napríklad aj palacinky alebo lievance. Pod grilovacou vaňou má model 4 Series DH Classic EXD úložný priestor v podobe skrinky, do ktorej možno uložiť rôzne grilovacie pomôcky a náradie.

Najlepšie je presvedčiť sa na vlastné oči

Obidva nové grily si môžete pozrieť v našej kamennej predajni Vladeko v Tachloviciach, kde máme oba modely z novej kolekcie vystavené v kompletne zostavenej podobe, vrátane doplnkového príslušenstva. A ak sa budete chcieť na niečo spýtať, bude vám k dispozícii jeden z našich technických poradcov, ktorý s vami preberie všetko potrebné. Našu predajňu s grilmi a príslušenstvom Campingaz nájdete v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.