NOVÉ PLYNOVÉ GRILY CAMPINGAZ PLANCHA

Grilujete radi na liatinovom tále? Máte radi krevety a iné morské plody? Radi by ste si na grile pripravili aj niečo sladké? Potom sú naše nové grily CampingazPlancha tým pravým pre vás.  

 

Stredomorský hit

Plynové grily CampingazPlancha s veľkou liatinovou doskou sú nesmierne populárne najmä v stredomorskej oblasti, ale veľkú obľubu si získavajú aj v ďalších krajinách, Slovensko nevynímajúc. Veľká liatinová doska, je čo do využitia, veľmi univerzálna a dajú sa na nej skvele grilovať napríklad krevety, alebo iné morské plody, hodí sa aj na prípravu morských i sladkovodných rýb, skvele sa na nej grilujú tiež klobásy a samozrejme sa osvedčí aj pri grilovaní steakov. Okrem klasických grilovacích jedál sa na Planche dajú urobiť aj sladké palacinky, lievance alebo napríklad trhanec.

 

Veľká grilovacia plocha, ľahká údržba

Liatinová doska, ktorou sú plynové grily Plancha vybavené, poskytuje grilovaciu plochu, na ktorej pripravíte pohostenie až pre 12 ľudí naraz, takže sa nemusíte báť využívať grily CampingazPlancha ani na veľké grilovačky. Poteší tiež nenáročná údržba. Pripečená mastnota a iné nečistoty sa z liatinového povrchu dosky ľahko odstránia pomocou špeciálnej špachtle a vypečený tuk a grilovacie šťavy stečú odtokovými kanálikmi do malej plechovej nádobky, ktorá je do tela grilu zabudovaná. Akonáhle je nádobka plná, možno ju z grilu ľahko vybrať, vyprázdniť a vrátiť späť na svoje miesto.

 

Ideálny gril na balkón aj do stánku

Silný výkon pri skromných rozmeroch robí z plynových grilov Plancha optimálnu alternatívu pre tých, ktorí sú pri grilovaní limitovaní priestorom a pre klasický gril nemajú dosť miesta (napríklad na panelákovom balkóne). Vďaka nenáročným rozmerom nie je tiež problém vziať si so sebou Planche napríklad na letnú dovolenku, alebo na výlet v kempingu, alebo k vode. Aj do kufra malého auta sa CampingazPlancha spoľahlivo zmestí. Plynové grily Plancha sa ale osvedčia aj v iných situáciách. Napríklad minimálne nároky na údržbu a veľkokapacitná grilovacia plocha robia z Planchy ideálny gril pre stánkový predaj. Na napájanie sa používajú plynové bomby. Plynové grily CampingazPlancha si môžete prezrieť na vlastné oči v našej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy).