NOVÝ ROK = NOVÉ GRILY, ZOZNÁMTE SA S CAMPINGAZ MASTER „BLACK EDITION“

Luxusné plynové grily Master od Campingaz sa dočkali ďalšieho prírastku. Do rodiny špičkových plynových grilov, ktoré sme vám predstavili začiatkom minulého roka, pribudli dva grily zo špeciálnej edície "Black edition". MasterSeries 3 LXS Black Edition s tromi horákmi a Master 4 Series LXS Black edition so štyrmi plynovými horákmi.  

 

Čierny švihák s 3 alebo 4 horákmi

S novou kolekciou luxusných grilov Black edition sa môžete tešiť na dva nové modely plynových grilov Campingaz, a síce MasterSeries 3 LXS Black Edition vybavený tromi horákmi a MasterSeries 4 LXS Black Edition so štyrmi horákmi. V oboch prípadoch sa jedná o moderné plynové grily, so silným výkonom a veľkým grilovacím roštom, na ktorom je možné pripraviť jedlo až pre 12 a v prípade štvorhorákového Master Black Edition až pre 16 ľudí naraz. Takže sa nemusíte báť ani grilovačiek, kedy sa u vás na záhrade zíde väčšie množstvo priateľov a známych.Navyše obaja grily sú vybavené špeciálnym liatinovým roštom CulinaryModular s vymeniteľným stredom, ktorý možno z grilu vybrať a nahradiť ľubovoľným príslušenstvom CulinaryModular, s ktorým výrazne rozšírite užívateľské rozhranie svojho grilu a pripravíte na ňom takmer akékoľvek jedlo, ktoré vás napadne. Stred roštu môžete nahradiť napríklad stojanom na hydinu, ktorý je ideálny pre prípravu hydiny vcelku, vybrať si môžete tiež kameň na pizzu, alebo ázijskú wok panvicu, ale napríklad aj veľkú panvicu na španielske tradičné jedlo paella. Navyše okrem základnej grilovacej plochy sú obaja noví čierni Masteri vybavení tiež bočným plynovým horákom s vlastným regulačným kohútikom, na ktorom môžete pri grilovaní paralelne pripravovať rôzne prílohy alebo omáčky k mäsu.

  

Príďte sa k nám pozrieť

Ak sa chcete s novými grilmi bližšie zoznámiť, nie je nič jednoduchšie, než nás navštíviť v našej predajni Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy). Tu máme oba nové grily (a mnoho ďalších) vystavené, takže si ich môžete dôkladne prezrieť a pre prípad, že by ste mali nejaké otázky, vám bude k dispozícii jeden z našich technických poradcov.