NOVÝ SET NA RAŽNENIE CAMPINGAZ

Grilovacia sezóna je už v plnom prúde a nám denne chodí niekoľko otázok práve na ražniace sety k plynovým grilom Campingaz. Bravčová pečienka či kura dokonale opečené zo všetkých strán predsa ku grilovaniu jednoznačne patria. A teraz môžeme dať zákazníkom dlho očakávanú správu: Konečne ste sa dočkali!

 01

Keďže výrobca Campingaz vyšiel na trh s novými grilmi s inovatívnymi horákmi, musel tomu samozrejme prispôsobiť aj set na ražnenie tak, aby ho bolo možné pohodlne použiť na väčšinu plynových grilov Campingaz.

 02

Set musí samozrejme obsahovať elektromotor na veľké zaťaženie a nastaviteľnú grilovaciu ihlu. Táto má základnú dĺžku 77 cm, ale pomocou nadstavca je možné predĺžiť ju až na 94 cm. Mäso na ihle pevne uchytíte pomocou 2 posuvných bodcov so štyrmi hrotmi a jedným stredovým bodcom.

 03_1

V balení potom nesmú chýbať spojovacie pliešky, ktorými pripojíte grilovací set na príslušný gril.

04_1

Jednou z najdôležitejších častí setu sú ochrany horákov. V balení nájdete 4 kusy chráničov horákov pre inovatívne Blue Flame horáky, ale aj 2 kusy chráničov pre štandardné rúrkové horáky. Plochými horákmi Blue Flame sú vybavené grily 3 Series Select, 3 Series Select S, 3 Series Premium S, 4 Series Select S, 4 Series Premium S a 4 Series Onyx. Tieto grily nie sú v základe vybavené žiadnymi chráničmi horákov – ochranu horákov majú totiž zabudovanú priamo v liatinových roštoch.

05 

Trubkovými horákmi sú vybavené grily 3 Series Classic a Woody a 4 Series Classic a Woody a grily Master. Pokiaľ máte gril v pôvodnej výbave s liatinovým tálom v časti grilovacej plochy, využijete tieto chrániče na horáky umiestnené priamo pod grilovacím tálom. Preto sú v balení iba 2 kusy – na ostatných horákoch máte rozptyľovače už v základnom vybavení grilu.

 06

Set na ražnenie môžete ďalej použiť aj na grily 2 Series RBS a 3 Series RBS, ktoré sú vybavené bočnými keramickými horákmi.

 Ražniaci set nie je možné použiť v griloch 2 Series Classic, Adelaide a 4 Serie RBS!