PARTY GRILL 200 – MALÝ ŠIKOVNÍK NA CESTY

Vyrážate v lete na vodu a už vás nebaví spoliehať sa na ponuku kioskov vo vodáckych kempoch? Chodíte na ryby a radi svoj úlovok hneď na mieste zjete? Máte radi pikniky s množstvom dobrého jedla? Jednoduchá pomoc. S našim cestovným grilom Party grill 200 od Campingaz máte problém vyriešený.  

Party grill na cesty

Party grill 200 od Campingaz je vybavený okrúhlym grilovacím roštom s priemerom 26 centimetrov., pričom plynový horák dosahuje výkon 2 kW za hodinu pri spotrebe 145 gramov za hodinu. Na napájanie sa používajú plynové kartuše CV 300 Plus a CV 470 Plus od Campingaz. Kartuša CV 470 Plus vydrží grilovať približne 3 hodiny, CV 300 Plus vám vydrží približne na 2,5 hodiny.  

Zhltne sám seba

Jednou z kľúčových vlastností dobrého cestovného grilu Campingaz je skladnosť. A v tej plynový Party grill 200 skutočne vyniká. Po skončení grilovania sa jednoducho rozloží na jednotlivé časti, tie sa schovajú do útrob grilu a priklopia vekom. Gril je tak sám sebe obalom, navyše neváži ani celé tri kilogramy (2,84 kilogramu), takže ani neoťažie.  

Raz gril, druhýkrát varič

A ak by Vás v konkurencii grilovanej krkovičky, kotletky alebo hovädzieho steaku prepadla chuť na tradičné čundrácké dobroty, ako je lančmít, hovädzie vo vlastnej šťave alebo trenčiansky párok s fazuľou, nie je problém. Party grill 200 je totiž možné jednoduchým trikom prerobiť z plynového grilu na plynový varič. Je to vlastne taký 2 v 1. Raz plynový gril, inokedy zas plynový varič ... záleží len na vás, na čo máte na vandrovke chuť.