PLYNOVÝ GRIL CAMPINGAZ = DOBRE VYBAVENÁ VONKAJŠIA KUCHYŇA!

Všetky dostupné modely plynových grilov Campingaz sú vystavené v predajni s grilmi v Tachloviciach!

Presťahovali ste sa do vysnívaného domu či bytu a Vaša terasa zíva prázdnotou? Váš starý gril dosluhuje a radi by ste ho vymenili za novší model? Zastavte sa u nás v predajni a my Vám tento problém s radosťou pomôžeme vyriešiť. Všetky dostupné modely plynových grilov Campingaz si u nás môžete prezrieť aj "ohmatať".

02_2022

Široká ponuka príslušenstva Campingaz Vám navyše z grilu pomôže vytvoriť plnohodnotnú záhradnú kuchyňu, v ktorej môžete pripraviť čokoľvek od miešaných vajec na raňajky až po dezert v podobe lievančekov s lesným ovocím – avšak, vanilkovú zmrzlinu budete musieť vytiahnuť z mrazničky.

 03_2022

Na grilovanú hydinu či väčšie kusy mäsa bude Vašim dokonalým parťákom set na ražnenie Campingaz. Ak si vyberiete gril zo 4 alebo 3 Series nemusíte mať žiadne obavy – bude Vám do grilu perfektne pasovať. Súčasťou ražňa sú všetky potrebné súčiastky, ktoré využijete pri inštalácii ražňa buď na pôvodné modely grilov, ktoré mali v sebe rozptyľovače tepla alebo na nové modely Select či Premium, ktoré majú ochranu horákov zabudovanú už priamo v liatinových roštoch.

 01

Na robustnej liatinovej doske Campingaz pripravíte výborné zeleninové zmesi, volské oká, ale aj už spomínané lievančeky. Menšie kúsky mäsa, či morské plody Vám vďaka nej už roštom nikdy neprepadnú.

4_series_RBS

Ani milovníci poriadneho gulášu nebudú sklamaní. Aj keď ste si pôvodne mysleli, že bočný varič nevyužijete a zaobstarali si gril bez neho, nemusíte zúfať. Vďaka roštu Culinary Modular môžete variť guláš v liatinovom hrnci priamo vo vnútri komory grilu.

grilovaci_deska_6

Alebo to môžete skúsiť len tak obyčajne ako my – grilovaný losos a zapekané bagetky s bylinkami :-)

5