PRVÉ NOVINKY OD CAMPINGAZU DORAZILI DO SKLADU!

Ako prvé z noviniek výrobcu plynových grilov Campingaz do nášho skladu dorazili grily Campingaz 2 Series. Menovite sa jedná o grily 2 Series LX Plus D a grily 2 Series Classic EXS Vario D. Oba grily sú ponúkané v elegantnej čiernej farbe a oproti pôvodným modelom Campingaz 2 Series majú pod grilovacou plochou praktické dvierka na ešte jednoduchšie umiestnenie plynovej bomby a ukladanie potrieb na grilovanie.

Grily majú dva výkonné ploché horáky, ktoré Vám umožnia nezávislé grilovanie buď na jednej polovici alebo na celej ploche grilu a využívajú systém zapaľovania Piezo. Na jednoduchú reguláciu teploty sú grily vybavené dvoma ovládacími gombíkmi a teplomerom zabudovaným vo veku grilu.

 

Na úsporu priestoru pri skladovaní sú grily vybavené sklopnými bočnými stolíky s praktickými háčikmi na zavesenie grilovacieho náradia.

Gril 2 Series Classic EXS Vario D má navyše v jednom stolčeku zabudovaný praktický bočný varič na prípravu polievok, omáčok i príloh ku grilovanému mäsu.

Grilovaciu plochu má potom rozdelenú na grilovací rošt a tál. Tál je obrovským pomocníkom na prípravu menších kúskov zeleniny, morských plodov či mäsa, ktoré by Vám štandardným roštom prepadli. Vaše deti určite veľmi ocenia palacinky či lievance, ktoré na liatinovom tále pripravíte úplne jednoducho.

Ku grilu dostanete darček v podobe pripojovacej súpravy k PB fľaši a dopravu ZADARMO. 

Príďte sa aj Vy pozrieť na prvé novinky výrobcu Campingaz. Grily sú pre Vás vystavené v našej kamennej predajni v Tachloviciach. Tešíme sa na Vašu návštevu!