S CHLADIACIMI TAŠKAMI CAMPINGAZ VÁM PIVO NEOTEPLIE A OBED NEVYCHLADNE

Keď je vonku také pekné počasie, bola by škoda to nevyužiť. A taký piknik v prírode s dobrým jedlom a pitím je presne ten pravý spôsob ako si užiť letné počasie. Ale ako dosiahnuť to, aby sa nám cestou na piknik pivo neohrialo a rezne nevychladli? Pomôžu vám naše chladiace tašky Campingaz.  

 

Taška vie chladiť aj hriať

Napríklad chladiaca taška Entertainer Dual má objem 18 litrov a vydrží chladiť až 11 hodín, čo je viac ako dostatočná doba na piknik alebo rodinný výlet. Navyše okrem toho, že otcovi vychladí pivo a deťom limonádu, dokáže vďaka hrejivému efektu udržať v optimálnej teplote napríklad horúci čaj alebo teplé jedlo. Taška má praktické popruhy, vďaka ktorým sa ľahko prenáša a neoťažie ani pri dlhšom výlete. Chladiaca taška Entertainer Dual má katalógové číslo 2000020151 a predávame ju za cenu 809 Kč. Súčasťou tašky nie sú chladiace vložky, ktoré si treba prikúpiť zvlášť.  

 

Taška, ktorá vydrží chladiť 19 hodín

Na piknik alebo výlet si môžete vziať aj chladiacu tašku Entertainer 12, ktorá má objem 12 litrov a udrží nápoje a potraviny studené až po dobu 19 hodín. Podobne ako chladiaca taška Entertainer Dual má aj táto šikovné popruhy, vďaka ktorým si tašku hodíte cez rameno a neoťažie, ani pri dlhšom výlete do prírody. Chladiaca taška Entertainer 12 stojí 494 korun a v našom internetovom obchode ju nájdete pod katalógovým číslom 2000020149.  

Chladiace tašky Entertainer Dual a Entertainer 12 si môžete prezrieť u nás v predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.