Skvelý doplnok pre grily s bočným horákom

Máte gril Campingaz s bočným horákom a hovoríte si, že by vám prišli vhod nejaké šikovné doplnky? Tak to ste na správnom mieste, predstavujeme vám grilovací tál a mriežku pre plynové grily Campingaz s bočným horákom.

Skvelá vec na krevety, omeletu aj lievance

Grilovací tál a mriežka ponúkajú pestré využitie. Jednoducho sa nasadia na „golier“ bočného plynového horáka a môžete začať grilovať. Skvele sa na nich robí na kúsky nakrájaná zelenina, rôzne mäsové zmesi, ale tiež napríklad krevety a aj iné morské plody a ryby. Rovnako dobre si na grilovacej mriežke alebo na táli môžete urobiť nadýchanú omeletu, vajcia so slaninou, alebo napríklad sladké lievance či palacinky.

Pasuje aj na tepelné rošty

Grilovací tál a mriežku možno ale využiť aj inak. Okrem bočného horáka sa dajú používať tiež na tepelnom rošte. Tu je výhoda, že vďaka veľkosti tepelného roštu možno používať mriežku i tál súčasne. Grilovaci tál a mriežka sa dajú kúpiť za 31 €. Grilovací tál a mriežku si môžete na vlastné oči pozrieť v našej predajni s grilmi a príslušenstvom Campingaz, ktorú nájdete v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.