Skvelý doplnok pre grily s postranným horákom

Máte gril Campingaz s postranným horákom a hovoríte si, že by vám prišli vhod nejaké šikovné doplnky? Tak to ste na správnom mieste, predstavujeme vám grilovací tál a mriežku pre plynové grily Campingaz s bočným horákom.

Skvelá vec na krevety, omeletu aj lievance

Grilovací tál a mriežka ponúkajú pestré využitie. Jednoducho sa nasadia na límec postranného plynového horáka a môžete začať grilovať. Skvele sa na nich robí na kúsky nakrájaná zelenina, rôzne mäsové zmesi, ale tiež napríklad krevety a aj iné morské plody a ryby. Rovnako dobre si na grilovacej mriežke alebo tále môžete urobiť nadýchanú omeletu, vajcia so slaninou, alebo napríklad sladké lievance či palacinky.

Pasuje aj na tepelné rošty

Grilovací tál a mriežku možno ale využiť aj inak. Okrem bočného horáka ich je možné používať tiež na tepelnom rošte. Tu je výhoda, že vďaka veľkosti tepelného roštu možno používať mriežku aj tál súčasne. Grilovaci tál a mriežka sú dostupné za 31 eur. Grilovací tál a mriežku si môžete na vlastné oči pozrieť v našej predajni s grilmi a príslušenstvom Campingaz, ktorú nájdete v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.