ŠPIČKOVÉ GRILOVACIE NÁRADIE PREMIUM BARBECUE

Základom úspešnej grilovačky je šikovný kuchár, solídny gril a poriadne náradie. Napríklad náradie z kolekcie príslušenstva Premium Barbecue od Campingaz vyrobené z masívnej nerezovej ocele.

 

Medzi príslušenstvom Premium Barbecue nájdete klasické grilovacie náradie, ako je dlhá vidlička na obracanie mäsa, klasickú obracačku a špeciálnu veľkú obracačku na ryby. V ponuke je tiež štvordielna sada grilovacích nástrojov Premium Barbecue, medzi ktoré patrí čistiaca kefa s nerezovými štetinami, vidlička, obracačka a kliešte z nerezovej ocele. Samostatnou kapitolou je obojstranná liatinová doska Premium Barbecue, ktorá sa už na prvý pohľad od ostatných produktov z kolekcie príslušenstva Premium Barbecue líši. Ide o obojstrannú liatinovú dosku z ťažkej čiernej liatiny, ktorá slúži na prípravu rôznych druhov pokrmov a de facto supluje funkciu klasického liatinového tálu. Aby sa s ňou lepšie pracovalo, je liatinová doska na každej strane vybavená nastaviteľným kovovým držadlom, za ktoré možno dosku ľahko uchopiť, či už sa používa drsná alebo hladká strana liatinovej dosky. Pripraviť sa na nej dajú napríklad vyprážané vajíčka so slaninou, omeleta, rôzne mäsové zmesi, grilovaná zelenina a celý rad ďalších jedál.

 

Všetky produkty z kolekcie luxusného grilovacieho náradia (s výnimkou obojstrannej liatinovej dosky Premium Barbecue) Premium Barbecue sú vyrobené z masívnej nerezovej ocele a majú ergonomicky tvarovanú rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné uchopenie a jednoduchú manipuláciu. Koniec rukoväte je vybavený malým očkom s pútkom, za ktoré možno grilovacie náradie zavesiť na háčik. Príslušenstvo Premium Barbecue si môžete pozrieť v našej kamennej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.