STOLNÝ GRIL ATTITUDE 2100 EX SKLADOM!

Až takmer na konci grilovacej sezóny 2020 k nám na sklad konečne dorazila dlho očakávaná novinka v podobe stolného grilu Campingaz Attitude 2100 EX. Gril sme hneď zostavili a na svojich prvých obdivovateľov už čaká vystavený v našej predajni.

Gril Attitude 2100 EX je kompaktný gril s obrovskou možnosťou využitia hlavne vďaka roštu Culinary Modular. Do grilu úplne pohodlne umiestnite príslušenstvo Campingaz ako je napr. pizza kameň, paella panvica, liatinový hrniec či stojan na kurča. Plynový gril Campingaz Attitude 2100 EX a jeho jednoduchšia verzia gril Campingaz Attitude 2100 LX sú prvé grily od tohto výrobcu, ktorých rozmery umožnia úplne pohodlné umiestnenie grilu na dosku stola. Nemusíte teda vôbec kupovať drahé originálne stojany a môžete si gril umiestniť do výšky, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať. Navyše veľmi atraktívny vzhľad grilu doplnený o modro podsvietené ovládacie gombíky upúta veľké množstvo milovníkov grilovania.

Liatinový rošt v grile je rozdelený na dve časti. V jednej časti je liatinový rošt s vyberateľným stredom na pohodlné umiestnenie príslušenstva Culinary Modular. Pri použití tohto príslušenstva v grile je len potrebné vybrať dohrievaciu mriežku, ktorá by Vám znemožnila úplné uzatvorenie veka grilu. V druhej časti je umiestnený obojstranný liatinový tál. Tu si môžete vybrať buď hladký povrch na prípravu palaciniek, lievancov, volských ôk aj zeleninových zmesí alebo stranu s mriežkou na perfektne vyzerajúce steaky, ryby či veľké kusy zeleniny.

Grilovacia plocha je rozdelená na dve časti. Pod každou z nich je umiestnený samostatný horák s veľmi atraktívnym modrým plameňom - horáky Blue Flame. Zároveň aj displej je rozdelený na dve časti, môžete teda na liatinovom rošte grilovať pri inej teplote než na liatinovom táli, prípadne využiť iba jednu časť grilovacej plochy a druhú nechať úplne vypnutú.

Rozohriatie grilu je úplne jednoduché. Stačí len zapnúť displej a otočením gombíka pri požadovanom horáku gril v okamihu chytí. Teplotu v grile následne sledujete a ovládate na digitálnom displeji umiestnenom uprostred gombíkov. Pri grile Attitude 2100 EX sú navyše ovládacie gombíky podsvietené modrou farbou, čo určite zvýši atraktivitu grilu.

Gril vďaka svojej veľkosti perfektne využijete v meste ako typický gril na balkón, ale môžete ho so sebou vziať na chalupu, pod stan či použiť ako typický kempingový gril. Nás gril zaujal svojím moderným vzhľadom a veľmi jednoduchým používaním, ktoré zvládne aj úplný začiatočník vo svete grilovania. Príďte sa aj Vy pozrieť do našej kamennej predajne, kde Vám naši vyškolení poradcovia poskytnú o grile všetky potrebné informácie.