Tašky Campingaz vychladia pivo aj v trópoch

Hoci je ešte len prvá polovica júna, už k nám do Čiech dorazila prvá vlna letných horúčav. Aby sme nedošli zo sparného počasia k zraneniu, chce to riadne dopĺňať tekutiny. A pretože teplé pivo alebo limonáda nikomu nechutia, chce to niečo, čo pomôže udržať nápoje v osviežujúcej teplote. A s tým pomôžu chladiace tašky Campingaz.

Chladiaca taška Entertainer 12
Menšia chladiaca taška Entertainer má objem 12 litrov a zmestí sa do nej celkom 9 pollitrových fliaš. Na chladenie sa používajú špeciálne chladiace vložky Freeze'Pack, ktoré však nie sú súčasťou a prikupujú sa zvlášť. Taška Entertainer dokáže udržať potraviny a nápoje studené po dobu 19 hodín, takže aj na konci dlhého dňa pri vode bude vaša pivko alebo limonáda krásne studená.

Taška Mini Maxi udrží pivo studené pol dňa
Veselo farebná chladiaca taška Mini Maxi od Campingaz má objem 19 litrov a celkovo sa do nej zmestí 6 jedenapollitrových PET fliaš. Chladiaca taška je tiež vybavená popruhom, takže ju možno pre väčšie pohodlie nosiť zavesenú cez rameno, ale vďaka pohodlnému uchu sa rovnako dobre nosí aj v ruke. Na chladenie sa používajú špeciálne chladiace vložky Freeze' Pack, ktoré dokážu udržať nápoje, ale aj potraviny studené až po dobu 12 hodín. Vďaka pestrofarebnému prevedeniu je taška vhodná aj pre deti.

Chladiaca taška Entertainer Dual
Chladiaca taška Entertainer Dual má objem 18 litrov a zmestia sa do nej celkom štyri jedenapollitrové fľaše. Maximálna dĺžka chladiaceho účinku je 11 hodín. Avšak vedľa chladiaceho účinku dokáže taška Entertainer Dula tiež udržiavať potraviny teplé, takže sa hodí aj na pikniky a dlhšie výlety. Taška je rozdelená na dve samostatne uzatvárateľné priehradky.