VERNÍ POMOCNÍCI PRI KAŽDOM GRILOVANÍ

Pri grilovaní sú neustále v strehu a vždy poruke. Nenápadní, ale nenahraditeľní pomocníci, bez ktorých sa nezaobíde žiadna grilovačka. Zvyčajne majú na starosti obracanie mäsa, dávajú dole jedlo z dobiela rozpáleného roštu a pod. Presne také je grilovacie náradie Campingaz, ktoré vám môžeme ponúknuť v troch výhodných súpravách.  

 

Kufrík plný náradia

Na prvom mieste stojí súprava grilovacieho náradia skompletizovaná v elegantnom kovovom kufríku. Grilovacia sada v kufri obsahuje obracačku, vidličku, nože, kliešte a šesť ihiel na špízy. Všetky nástroje z kufríkovej sady grilovacieho náradia sú vyrobené z nerezovej ocele. Sú tak veľmi odolné voči opotrebovaniu a zároveň pôsobia veľmi elegantne. Rukoväť nástrojov sa pohodlne drží, nešmýka a celkovo sa s ňou dobre pracuje. Grilovacia sada v kufri stojí 1 099 korun a v našom internetovom obchode ju nájdete pod katalógovým číslom 205828.  

Sada náradia v praktickom puzdre

V ponuke je ale aj menšia súprava grilovacieho náradia v textilnom obale. Komplet obsahuje vidličku, nôž, obracačku, kliešte a šesť špízových ihiel. Podobne ako pri grilovacej sade v kufri sú aj nástroje z tejto súpravy vyrobené z nerezovej ocele, ale na rozdiel od grilovacieho náradia z kufríka majú drevenú rukoväť. Grilovacia sada v textilnom obale stojí 699 korun a v našom e-shope jej patrí produktové číslo 205829.  

Prémiová sada grilovacieho náradia

Tretia sada grilovacieho náradia sa volá Premium Barbecue a patrí do nej obracačka, kliešte, vidlička a čistiaca kefa s nerezovými štetinami. Nástroje zo súpravy Premium sú vyrobené z nerezovej ocele a na konci rukoväte je malé očko na zavesenie na háčik. Sada náradia Premium Barbecue stojí 1 699 korun a na našich webových stránkach ju nájdete pod katalógovým číslom 2000014563.