ZDRAVŠIE GRILOVANIE S KERAMICKÝMI HORÁKMI RBS

Už ste niekedy grilovali na keramických horákoch, navyše umiestnených na boku grilovacej vane? Že nie? Teraz si revolučný systém horákov môžete vyskúšať s našimi grilmi Campingaz.


Silný výkon a všestranné využitie

Moderná technológia keramických horákov RBS umožňuje rovnomerné šírenie tepla celým priestorom grilu. Nezávisle ovládateľné keramické horáky RBS dokážu vyvinúť teplotu 250 až 300 ° C. Efektívny systém keramických horákov RBS umiestnených na bokoch grilovacej vane ponúka všestranné využitie. RBS horáky umožňujú grilovanie ako s otvoreným, tak so zatvoreným poklopom a môžete využívať priamu i nepriamu metódu grilovania. Na RBS horákoch tak môžete rovnako dobre ugrilovať napríklad stredne prepečený hovädzí steak aj marinované kura pečené vcelku. Keramické RBS horáky je možné využívať aj v kombinácii s grilovacou ihlou. Záleží len na vás, akú úlohu keramickým horákom zveríte. Ich ovládanie je navyše veľmi jednoduché a intuitívne.  


Bezpečnejšie a zdravšie grilovanie

Špecifické umiestnenie keramických horákov na bokoch grilovacej vane má ale aj ďalšie výhody. Jednou z nich je zníženie rizika vzplanutia grilovacích štiav a vypečeného tuku. Vaše grilovanie tak bude razom bezpečnejšie a navyše, vďaka tomu že sa tuk a grilovacie šťavy nepripaľujú na horákoch, aj o niečo zdravšie. Výhody keramických horákov oceníte aj pri čistení grilu, kedy sa vďaka nim nebudete musieť trápiť s odstraňovaním pripečenej mastnoty. Na keramické horáky RBS sa navyše vzťahuje predĺžená záruka na dobu 5 rokov.

 

Presvedčte sa na vlastné oči

Ak by ste si chceli pozrieť moderné keramické horáky na vlastné oči, nie je nič jednoduchšie. Stačí vyraziť do našej kamennej predajne Vladeko, kde máme väčšinu grilov z našej ponuky vystavených vrátane bohatej ponuky príslušenstva pre grily Campingaz. Sami sa tak môžete pozrieť našim grilom na zúbok a ak budete potrebovať s niečím poradiť, vždy vám bude k dispozícii jeden z našich odborných poradcov, ktorý vám so všetkým pomôže a odpovie na každú vašu otázku. Našu predajňu Vladeko nájdete v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.


Technológiu keramických horákov RBS využívajú tieto grily