Campingaz gril 2 Series Classic EXS Vario

31 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Moderný plynový gril Campingaz s dvoma plochými horákmi a veľkým grilovacím roštom....

Dostupnosť Na dotaz
€293,90
Kód tovaru 3000002384
Značka Campingaz
Kategória Grily 2 Series Classic
Položka bola vypredaná...
 

Solídny a elegantný dizajn, to sú hlavné atribúty plynového grilu EXS Vario od firmy Campingaz. Model Classic EXS Vario z kolekcie 2 series je moderný plynový gril zasadený do stojanu s kolieskami, vďaka čomu je plne mobilný a ľahko sa prenáša. V tele stojana je aj praktická skrinka s dvojkrídlovými dvierkami, ktoré slúžia na uschovanie plynovej bomby (odporúčame 5 kg propánbutánovú fľašu).

Pre samotné grilovanie je vybavený liatinovým roštom, tálom a dvoma plochými horákmi, na ktorých je možné pripraviť pohostenie aj pre väčšiu skupinu, a to až o desiatich hosťoch. K dispozícii je tiež vyklápací rošt pre nepriame grilovanie či ohrievanie. Celková grilovacia plocha zaberá 2 100 centimetrov štvorcových. Okrem grilovacieho roštu je užívateľovi k dispozícii bočný horák s výkonom 2,3 kW, na ktorom si možno paralelne pripravovať rôzne prílohy k mäsu alebo omáčky.

Prácu s grilom uľahčujú bočné sklápacie stolčeky pre odloženie potrebných ingrediencií, koreničiek alebo rôznych grilovacích pomôcok. Tie možno tiež zavesiť na lištu s háčikmi, ktorá sa nachádza na pravom bočnom stolíku. Plynový gril Classic EXS Vario využíva zapaľovací systém Piezo. Po zapálení možno intenzitu tepla plynule regulovať ovládacími gombíkmi. Vo veku grilu je navyše zabudovaný teplomer, takže o aktuálnej výške teploty vnútri grilu si môžete urobiť prehľad jednoduchým mrknutím oka.

Grilovacia plocha 2 100 cm2
Grilovací rošt liatinový rošt a tál
Celkové rozmery grilu 127 x 54 x 108 cm
Hmotnosť 40 kg