Campingaz gril 2 Series RBS L

27 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Plynový gril Campingaz RBS L z kolekcie 2 Series má v základnej výbave 2 keramické rošty a zapaľovanie Piezo.

Dostupnosť Na dotaz
€377,30
Kód tovaru 2000025138
Značka Campingaz
Kategória Grily 2 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Tento gril je momentálne nedostupný. Ako alternatívu vám môžeme odporučiť plynový gril Campingaz gril 2 Series RBS LXS.

Medzi novinky na rok 2017 zaradili predstavitelia firmy Campingaz tiež plynový gril z kolekcie 2 Series RBS L. Tento plynový gril má dva bočné keramické horáky (technológia RBS), ktoré sú zárukou rovnomernej teploty v rozmedzí 250-300 ° C po celej grilovacej ploche. Navyše vďaka bočným horákom je minimalizované riziko vzplanutia vypečených grilovacích štiav. Na grilovanie je k dispozícii plechový rošt s veľkosťou 2 100 cm2, čo je dostatočne veľká plocha, aby sa na nej mohlo naraz grilovať pohostenie až pre 10 ľudí. Gril RBS L je zabudovaný do pojazdného stojanu s úložným priestorom na propán-butánovú bombu a rôzne grilovacie pomôcky. Na oboch stranách grilu sú sklápacie stolčeky na odkladanie grilovacieho náradia a rôznych pomôcok potrebných pri grilovaní.

Plynový gril Campingaz RBS L je možné rozšíriť o špeciálny grilovací rošt Culinary Modular, ktorý umožňuje vymeniť vyberateľnú časť roštu za doplnkové komponenty, ktorými rapídne rozšírite možnosti využitia svojho záhradného grilu. Takými komponentmi sú napríklad kameň na pizzu, wok panvica, liatinová mriežka na prudké opekanie alebo napríklad paella panvica, s ktorou sa môžete pustiť aj do klasiky španielskej kuchyne. Plynový gril RBS L je vybavený zapaľovacím systémom Piezo, vďaka ktorému zapnete gril jednoduchým stlačením jedného gombíka. Pri grilovaní si potom možno teplotu podľa potreby upraviť plynulým otáčaním regulačných kohútikov.

Na grile RBS L poteší aj funkcia InstantClean System, vďaka ktorej sa dajú umývateľné časti grilu jednoducho vybrať a zbaviť ich všetkých nečistôt v umývačke riadu. Po očistnom procese sa časti grilu opäť ľahko zložia dokopy.

Grilovacia plocha 2100 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 53 x 40 cm
Grilovací rošt Smaltovaný oceľový rošt
Celkové rozmery grilu 137,8 x 60,2 x 115,7 cm
Hmotnosť 42,5 kg
Vhodný pre 10 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 568 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Piezo zapaľovanie
Celkový výkon grilu 7,8 kW