Campingaz gril 2 Series RBS LX

32 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Plynový gril Campingaz RBS LX je vybavený roštom Culinary Modular a 2 keramickými horákmi.

Dostupnosť Na dotaz
€470,90
Kód tovaru 2000025143
Značka Campingaz
Kategória Grily 2 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Medzi horúce novinky na tento rok patrí tiež plynový gril RBS LX od firmy Campingaz z kolekcie 2 Series. Tento moderný gril má dva bočné keramické horáky, ktoré sú zárukou rovnomerného rozohriatia grilu na teplotu v rozmedzí 250-300 °C po celom priestore grilu. Zároveň bočné keramické horáky zabraňujú vzplanutiu grilovacích štiav. Na grilovanie je užívateľovi k dispozícii solídna plocha s veľkosťou 2 100 cm2 v podobe grilovacieho roštu Culinary Modular.

Vďaka grilovaciemu roštu Culinary Modular, respektíve vďaka technológii Culinary Modular System je možné nahradiť vyberateľný stred grilovacieho roštu doplnkovými komponentmi, ktoré rozšíria užívateľské rozhranie grilu a povýšia ho o úroveň vyššie. Medzi doplnkovými komponentmi možno nájsť liatinovú mriežku na prudké opekanie, širokú paella panvicu, ktorú ocenia najmä milovníci španielskej kuchyne alebo napríklad kameň na pizzu, či stojan na kurča. Plynový gril RBS LX je vybavený zapaľovacím systémom Piezo, ktorého zásluhou trvá sprevádzkovanie grilu len niekoľko sekúnd. Pri grilovaní sa potom intenzita horúčavy vnútri grilu mení podľa potreby pomocou plynulo otočných regulačných kohútikov. Informácie o presnej výške teploty vnútri grilu podáva termosonda inštalovaná do poklopu.

Vo veku je tiež malé okienko, ktorým možno sledovať grilované mäso a iné pokrmy, aby bolo nutné poklop nadvihovať. Gril Campingaz RBS LX má tiež pomerne dosť úložného priestoru. Predovšetkým veľkú dvojkrídlovú skrinku, do ktorej možno napríklad uschovať propánbutánovú fľašu, ale aj praktické poličky, ktoré sú ako stvorené pre uskladnenie koreničiek, marinád, olivového oleja a rôznych dochucovadiel. Skrinka i poličky sú súčasťou pojazdného stojanu, do ktorého je gril zabudovaný. Okrem týchto úložných priestorov sú po oboch stranách grilu tiež sklápacie stolíky na odkladanie ingrediencií a rôznych grilovacích pomôcok. 

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 2100 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 53 x 40 cm
Grilovací rošt Liatinový rošt Culinary Modular
Celkové rozmery grilu 137,8 x 60,2 x 115,7 cm
Hmotnosť 50,6 kg
Vhodný pre 10 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 568 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Piezo zapaľovanie
Celkový výkon grilu 7,8 kW