Campingaz gril 2 Series RBS LXS

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Plynový gril Campingaz RBS LXS z kolekcie 2 Series má dva keramické horáky a grilovací rošt Culinary Modular.

Dostupnosť Na dotaz
€505,90
Kód tovaru 2000025147
Značka Campingaz
Kategória Grily 2 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Predstavujeme vám novinku na tento rok, plynový gril RBS LXS z kolekcie 2 Series od spoločnosti Campingaz. Tento moderný gril sa spolieha na technológiu RBS, ktorá spočíva vo využití bočných keramických horákov, ktorých zásluhou je gril rovnomerne zohrievaný na 250-300 ° C. Aktuálnu výšku teploty vnútri grilu ukazuje termosonda zabudovaná do veka grilu. Na samotné grilovanie slúži plocha 2 100 cm2 v podobe smaltovaného liatinového roštu Culinary Modular.

Prednosti liatinového roštu Culinary Modular spočívajú v možnosti nahradiť vyberateľný stred grilovacieho roštu doplnkovými komponentmi, ktorými sa výrazne rozšíria možnosti využitia grilu. Takými doplnkovými komponentmi sú napríklad kameň na pizzu, liatinová mriežka na steaky, paella panvica alebo stojan na kurča. Okrem základnej grilovacej plochy je používateľom k dispozícii aj menší vyklápací rošt na nepriame grilovanie a ohrievanie.

Na napájanie grilu odporúčame päťkilovú propán-butánovú bombu. Tú je možné uschovať v skrinke s dvojkrídlovými dverami, ktorá je súčasťou pojazdného stojanu, do ktorého je gril zabudovaný. Súčasťou stojanu sú aj praktické priehradky na koreničky, marinády a iné dochucovadlá a bočné sklápacie stolíky. V pravom bočnom stolíku je navyše zabudovaný malý horák, ktorý slúži na prípravu príloh alebo omáčok k mäsu.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

 

 

Grilovacia plocha 2100 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 53 x 40 cm
Grilovací rošt Liatinový Culinary Modular rošt
Celkové rozmery grilu 137,8 x 60,2 x 115,7 cm
Hmotnosť 51,6 kg
Vhodný pre 10 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 568 + 167 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Elektronický
Výkon bočného horáku 2,3 kW
Celkový výkon grilu 7,8 kW