Campingaz gril 3 Series Classic L Plus FR

16 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Campingaz 3 Series Classic L Plus je moderný plynový gril s tromi rúrkovými horákmi a grilovacím roštom Culinary Modular.

Dostupnosť Na dotaz
€433,90
Kód tovaru 2000021955
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Plynový gril Campingaz 3 Series Classic L Plus je vybavený tromi rúrkovými horákmi s výkonom 9,6 kW a grilovacím roštom Culinary Modular s vyberateľným stredom. Vďaka tomuto špeciálnemu roštu môžete na svojom grile pripraviť takmer akékoľvek jedlo. Stačí stred roštu vybrať a nahradiť napríklad stojanom na hydinukameňom na pizzu nebo ázijskou wok panvicou. Záleží len na vás, na čo máte práve chuť. Grilovací rošt má rozmery 61 x 46 centimetrov, čo je dosť veľká plocha na to, aby ste na nej pripravili naraz pohostenie pre celú rodinu alebo partiu priateľov. Navyše vďaka vysokému poklopu je možné v Campingaz 3 Series Classic L Plus grilovať aj väčšie kusy mäsa ako je bravčové koleno alebo celá hydina (ku grilu sa dajú pripojiť aj špízové ihlice s motorčekom vhodné na grilovanie väčších kusov mäsa). Do základnej výbavy patrí tiež ohrievací rošt, ktorý je ideálny na zapekanie hamburgerových žemlí, ohrievanie jedál a tiež sa na ňom nechávajú "dôjsť" hovädzie steaky a ďalšie jedlá.

Jednou z mnohých výhod plynového grilu od Campingaz je aj elektrické zapaľovanie, ktoré vám umožní zapnúť gril jednoduchým stlačením jedného gombíka. Pri grilovaní môžete sledovať rozpálenosť vášho grilu na teplomere zabudovanom do poklopu grilu. Podľa potreby potom môžete teplotu regulovať pomocou plynových kohútikov. Na oboch stranách grilu sú pripevnené malé pultíky na odkladanie, takže pri grilovaní nemusíte nikam odchádzať a všetko máte pekne poruke. Navyše pod grilom je umiestnená šikovná skrinka, kam je možné uložiť rôzne grilovacie náradie a pomôcky. Po grilovaní prichádza na rad zvyčajne tá menej príjemná časť - čistenie grilu. Pri modeli Campingaz 3 Series Classic L Plus sa ale namáhavého drhnutia pripečenej mastnoty nemusíte obávať. Vďaka funkcii InstaClean je čistenie grilu hračka. Jednoducho z grilu vyberiete všetky umývateľné časti grilovacej vane, poukladáte ich do umývačky, zapnete ju a máte postarané. Campingaz 3 Series Classic L Plus je vhodný ako pre grilovacích začiatočníkov, tak pre skúsených mazákov. Ľahko sa ovláda, má silný výkon a vďaka širokému používateľskému rozhraniu umožňuje pestré grilovanie, za ktorým sa vaši priatelia a kamaráti budú radi a opakovane vracať.

Grilovacia plocha 61 x 46 cm
Grilovací rošt Culinary Modular
Celkové rozmery grilu 144 x 64 x 116 cm
Hmotnosť 53 kg
Vhodný pre 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 698 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Elektronické zapaľovanie
Celkový výkon grilu 9,6 kW