Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 20
 

Moderný plynový gril Campingaz vybavený tromi nerezovými horákmi a roštom Culinary Modular.

Dostupnosť Na dotaz
€395,90
Kód tovaru 2000038738
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus D je vybavený tromi rúrkovými horákmi z nerezovej ocele, ktoré dosahujú výkon 9,6 kW. Prívod plynu sa ovláda pomocou regulačných kohútikov. Aktuálnu výšku teploty je potom možné sledovať na teplomere s ciferníkom, ktorý je zabudovaný do poklopu grilu. Stačí sa pri grilovaní pozrieť na ciferník a hneď máte jasno, či plyn pridať alebo naopak ubrať.

Na grilovanie je Campingaz 3 Series Classic LD Plus vybavený špeciálnym roštom s vyberateľným stredom Culinary Modular, ktorý umožňuje na grile používať komponenty z kolekcie príslušenstva Culinary Modular. Medzi ne patrí napríklad kameň na pizzu, stojan na hydinu, ázijská wok panvica a pod. Grilovacia plocha má rozmer 61 x 45 cm, čo je dosť miesta, aby ste na tomto grile pripravili pohostenie aj pre väčšiu skupinu priateľov. Okrem základného grilovacieho roštu je 3 Series Classic LD Plus vybavený aj ohrievacím roštom, ktorý je umiestnený nad hlavnou grilovacou plochou. 

Komfortnosť grilu zvyšuje funkcia InstaClean, ktorá zjednodušuje údržbu grilu. Grilovacia vaňa sa totiž skladá z niekoľkých častí, ktoré je možné po grilovaní jednoducho z grilu vybrať a dať umyť do bežnej umývačky riadu. Užitočná je tiež priestranná skrinka s dvojkrídlovými dvierkami umiestnená pod grilovacou vaňou, ktorá môže slúžiť na uschovanie plynovej bomby alebo rôzneho príslušenstva. Campingaz 3 Series Classsic LD Plus je tiež vybavený štyrmi pevnými kolieskami, ktoré uľahčujú presun grilu z miesta na miesto.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 61 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový rošt Culinary Modular, ocelový tal
Celkové rozmery grilu 143,8 × 63,8 × 115,6 cm
Hmotnosť 52 kg
Integrovaný teplomer ÁNO
Celkový výkon grilu 9,6 kW

Campingaz gril 3 Series Classic LS Plus D