Campingaz gril 3 Series Classic LS Plus

79 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Vysoko výkonný plynový gril Campingaz z kolekcie 3 Series má pojme naraz jedlo až pre 12 osôb.

Dostupnosť Skladom
€454,90    
Kód tovaru 2000015639
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
 

Plynový gril Classic LS Plus od firmy Campingaz s tromi rúrkovými horákmi z nerezu je špičkovým moderným grilom, ktorý je vďaka grilovacej ploche s veľkosťou 2 800 cm2 predurčený na grilovanie pre väčšiu, až dvanásťčlennú skupinu ľudí. Na grilovanie slúži smaltovaný liatinový rošt a špeciálny tál Culinary Modular Systém. Tento systém spočíva v tom, že grilovací rošt má vymeniteľný stred a ten je možné nahradiť rôznymi komponentmi, ktoré výrazne zvýšia využiteľnosť grilu. Takýmito rozširujúcimi komponentmi sú napríklad stojan na kurča, kameň na pizzu alebo paella panvica na prípravu tradičného španielskeho jedla.

Okrem základného grilovacieho roštu je súčasťou výbavy Classic LS Plus tiež vyklápací rošt na nepriame grilovanie a bočný horák, na ktorom si možno uvariť omáčku k mäsu alebo napríklad nejakú prílohu typu hranolky, americké zemiaky alebo krokety. Súčasťou grilu Classic LS Plus je aj praktická skrinka na uloženie plynovej bomby, prípadne menších grilovacích pomôcok.

Gril stojí na pevných kolieskach, ktoré ho robia mobilným a nie je tak žiadny problém s jeho prenášaním. Classic LS Plus využíva, podobne ako väčšina plynových grilov Campingaz, na zapínanie systém zapaľovania Piezo. Po zapnutí grilu sa výška teploty mení pomocou regulačných gombíkov. Navyše do poklopu grilu je zabudovaný teplomer, takže o aktuálnej intenzite teploty vnútri grilu si možno urobiť prehľad jednoduchým pohľadom. Výrobcovia pamätali na používateľovo pohodlie nielen pri grilovaní, ale aj po ňom. Po každom väčšom grilovaní totiž prichádza na rad veľké upratovanie, ale vďaka špeciálnej funkcii InstaClean System bude odteraz čistenie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Umývateľné časti sa z grilu jednoducho vyberú a v umývačke riadu zbavia všetkých nečistôt.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 2800 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 61 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový Culinary Modular rošt a tál
Celkové rozmery grilu 144 x 60 x 116 cm
Hmotnosť 53 kg
Vhodný pre 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 698 + 167 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Piezo zapaľovanie
Výkon bočného horáku 2,3 kW
Celkový výkon grilu 9,6 kW