Campingaz gril 3 Series RBS L

63 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Plynový gril Campingaz RBS L z radu 3 Series je vybavený roštom Culinary Modular a má 2 keramické horáky.

Dostupnosť Na dotaz
€587,90
Kód tovaru 2000015654
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Plynový gril RBS L z kolekcie 3 Series od firmy Campingaz spolieha na vyspelú technológiu RBS. Tá spočíva vo využití bočných keramických horákov, zásluhou ktorých je vnútri grilu vždy rovnomerná teplota v rozmedzí 250 až 300 ° C. Vyspelú technológiu RBS používatelia ocenia aj preto, že zabraňuje vzplanutiu odkvapkávajúcich grilovacích štiav. Zapaľovanie je elektrické a na rozžeravenie grilovacieho roštu postačí jedno stlačenie štartovacieho gombíka. Intenzita tepla sa potom zvyšuje alebo znižuje pomocou voľne otočných regulačných kohútikov. O aktuálnej výške teploty vnútri grilu podáva správy termosonda zabudovaná do poklopu grilu. Na grilovanie slúži kombinovaný rošt skladajúci sa zo smaltovaného liatinového roštu a liatinového tálu.

Plynový gril RBS L využíva Culinary Modular System, ktorý umožňuje nahradiť vyberateľný stred roštu doplnkovými komponentmi typu wok panvica, stojan na kurča alebo kameň na pizzu. Grilovacia plocha celkom zaberá 2 800 cm2. Používateľský komfort zvyšujú tiež šikovné úložné priestory. Samotný gril je totiž osadený do pojazdného stojanu, ktorého súčasťou je aj dvojkrídlová skrinka na uschovanie propán-butánovej bomby a niekoľko praktických priehradiek na uskladnenie koreničiek, oleja a iných dochucovadiel. K dispozícii sú aj dva sklápacie bočné stolíky na odkladanie grilovacích pomôcok. Pravý stolík má navyše držadlo na zavesenie utierky a do ľavého stolíka sú nainštalované šikovné malé háčiky na zavesenie chňapky alebo rôzneho grilovacieho náradia.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 2800 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 70 x 40 cm
Grilovací rošt Liatinový rošt Culinary Modular + tál
Celkové rozmery grilu 171 x 60 x 116 cm
Hmotnosť 70 kg
Vhodný pre 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 684 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Elektronický
Celkový výkon grilu 9,4 kW