Campingaz gril 3 Series RBS LS

40 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Moderný plynový gril vybavený keramickými horákmi RBS umiestnenými na bokoch grilovacej vane.

Dostupnosť Vypredané
€769
Kód tovaru 2000023298
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Plynový gril Campingaz má vo výbave dva keramické RBS horáky umiestnené na bokoch grilovacej vane. Bočné keramické horáky majú tú výhodu, že do nich nemôže kvapkať vypečený tuk alebo grilovacie šťavy, takže nedochádza k vzniku karcinogénnych látok. Grilovanie je tak razom zdravšie. Ďalší horák je zabudovaný do pravého bočného pultíka a možno ho využiť napríklad na prípravu omáčok k mäsu alebo rôznych príloh. Na grilovanie slúži liatinový grilovací rošt Culinary Modular s veľkosťou 2 800 cm2, ktorý umožňuje využitie príslušenstva Culinary Modular. Patrí medzi ne napríklad ázijská wok panvica, stojan na kurča alebo kameň na pizzu.

Grilovanie s Campingaz 3 Series RBS LS uľahčuje teplomer s ciferníkom zabudovaný do poklopu grilu. Vďaka tejto vychytávke máte pri grilovaní permanentný prehľad o tom, aká je teplota vnútri grilu. Pod grilovacou vaňou je úložný priestor v podobe skrinky s dvojkrídlovými dvierkami. Po stranách grilu sú navyše šikovné poličky, ktoré možno využiť na odloženie rôznych ingrediencií a grilovacích pomôcok. Celá konštrukcia grilu je vybavená štyrmi masívnymi kolieskami, ktoré robia gril mobilným a uľahčujú jeho prenášanie z miesta na miesto.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 2 800 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 70 x 40 cm
Grilovací rošt Liatinový tál a rošt Culinary Modular
Celkové rozmery grilu 170 x 60 x 116 cm
Hmotnosť 70 kg
Vhodný pre 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 684 + 167 g/h
Integrovaný teplomer Áno
Zapaľovací systém elektronický
Celkový výkon grilu 9,4 + 2,3 kW