Campingaz gril 3 Series Woody L

18 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Plynový gril Campingaz Woody L má veľký smaltovaný plechový rošt kombinovaný Tale s veľkosťou 2800 cm2.

Dostupnosť Na dotaz
€340
Kód tovaru 2000015636
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Plynový gril Woody L z kolekcie 3 Series od firmy Campingaz púta pozornosť najmä svojim atraktívnym výzorom, medzi ktorého dominanty patria predovšetkým dekoratívne prvky z agátového dreva. Exotická drevina tvorí rám stojana, do ktorého je gril zasadený a použitá bola aj na bočných sklápacích stolíkoch. Užívatelia grilu Woody L však budú nadšení nielen pekným dizajnom, ale aj viac ako slušným výkonom, ktorého je Woody L schopný.

Na grilovanie má Woody L k dispozícii 3 trubkové horáky z nerezu, ktoré sú zárukou rovnomerného prepečenia po celej ploche grilu. Griluje sa na smaltovanom plechovom rošte a tále o veľkosti 2 800 cm2. Woody L je možné rozšíriť o špeciálny rošt Culinary Modular System. Exkluzivita tohto roštu spočíva v tom, že vyberateľný stred roštu Culinary Modular možno nahradiť napríklad wok panvicou, stojanom na kurča alebo podobnými doplnkovými komponentmi, ktoré rozšíria užívateľské rozhranie grilu Woody L. Vysoký poklop pre zmenu umožňuje grilovanie väčších kusov mäsa, ako je napríklad bravčové stehno alebo šunka od kosti. Rovnako sa dajú v grile Woody L urobiť celé zvieratá, napríklad kura, králik, kačica alebo hus.

Woody L sa štartuje zapaľovaním Piezo, čo v praxi znamená, že sa gril zapne jednoduchým stlačením štartovacieho gombíka. Po zapálení grilu sa teplota znižuje alebo zvyšuje pomocou regulačných gombíkov. O aktuálnej výške teploty vnútri grilu získa užívateľ okamžitý prehľad, ak sa pozrie na ciferník teplomera, ktorý je zabudovaný do veka grilu. Na napájanie plynového grilu Woody L stačí päťkilová propanbutanová fľaša. Pri vymenovávaní vlastností plynového grilu Woody L nesmieme zabudnúť na nenáročnú údržbu. Všetky umývateľné časti grilu je možné vďaka funkcii InstaClean System ľahko vybrať a umyť v dreze alebo v umývačke riadu.

Grilovacia plocha 2800 cm2
Grilovací rošt smaltovaný plechový rošt a tál
Celkové rozmery grilu 125 x 64 x 115 cm
Hmotnosť 40 kg