Campingaz gril 3 Series Woody LX

63 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Špičkový plynový gril Campingaz Woody LX s konštrukčnými prvkami z agátového dreva.

Dostupnosť Skladom
€454,90    
Kód tovaru 2000015632
Značka Campingaz
Kategória Grily 3 Series Classic
Záruka 2 roky
 

Plynový gril Woody LX sa už na prvý pohľad od väčšiny grilov Campingaz nápadne odlišuje. Jeho zovňajšku totiž dominujú dekoratívne prvky z agátového dreva. Drevo bolo použité na konštrukciu stojana a tiež na bočných odkladacích stolíkoch, z ktorých jeden je vybavený praktickými háčikmi na zavesenie utierky alebo grilovacieho náradia. Stojan je zakončený pevnými kolieskami, ktoré robia gril Woody LX mobilným.

Plynový gril Woody LX sa spolieha na tri rúrkové horáky z nerezovej ocele, ktoré zaručujú rovnomerné grilovanie po celej ploche. Grilovacia plocha je 2 800 cm2, čo je dosť miesta na prípravu jedla až pre dvanásť osôb. Vysoký poklop potom umožňuje grilovanie väčších kusov mäsa alebo dokonca celých zvierat. Stehno, šunka od kosti, bravčové koleno, kurča, hus alebo kačica ... nič z toho nie je pre plynový gril Campingaz Woody LX problém. Grilovacia plocha je tvorená smaltovaným liatinovým roštom s tálom.

Woody LX je kompatibilný so špeciálnym roštom Culinary Modular, vďaka ktorému je možné vyberateľný stred roštu nahradiť napríklad kameňom na pizzu, wok panvicou alebo stojanom na hydinu. Okrem základného grilovacieho roštu je Woody LX vybavený aj vyklápacím roštom na nepriame grilovanie a ohrievanie. Woody LX používa na rozdiel od Classic LS Plus elektrické zapaľovanie. Po zapnutí grilu sa výška teploty ovláda pomocou regulačných kútikov. Informácie o presnej výške teploty vnútri grilu podáva teplomer zabudovaný do veka grilu. Čistenie grilu, podobne ako pri modeli Classic LS Plus, uľahčuje funkcia InstaClean System. Umývateľné časti grilu sa jednoducho vyberú a v umývačke alebo v dreze zbavia všetkých nečistôt.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

.

Grilovacia plocha 2800 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 60 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový Culinary Modular rošt a tál
Celkové rozmery grilu 125 x 64 x 115 cm
Hmotnosť 40 kg
Vhodný pre 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 698 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Elektronický
Celkový výkon grilu 9,6 kW