Campingaz gril 4 Series Classic LS Plus

54 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Kontaktný plynový gril Campingaz 4 Series Classic LS Plus je vybavený veľkým roštom, na ktorom je možné ugrilovať pohostenie až pre 16 ľudí.

Dostupnosť Skladom
€553,90    
Kód tovaru 2000015644
Značka Campingaz
Kategória Grily 4 Series Classic
Záruka 2 roky
 

Kontaktný plynový gril z kolekcie 4 Series od firmy Campingaz, Classic LS Plus, má k dispozícii štyri rúrkové horáky z nerezovej ocele a jeden bočný na prípravu príloh alebo omáčok. Grilovacia plocha je rozdelená na smaltovaný liatinový rošt a tál. Gril je vybavený špeciálnym roštom Culinary Modular, ktorého stred možno vybrať a nahradiť komponentmi ako sú paella panvica, kameň na pizzu alebo stojan na kurča. Doplnkové komponenty môžu z grilu urobiť rýdzo univerzálne kuchárske zariadenie, s ktorým sa budete môcť pustiť skoro do akéhokoľvek jedla. Talianska pizza, sladké lievance, viedenský rezeň alebo maďarský guláš ... nič z toho nie je s komponentmi z kolekcie Culinary Modular problém. Plynový gril Classic LS Plus z kolekcie 4 Series zapíname pomocou zapaľovacieho systému Piezo, to znamená stlačením štartovacieho gombíka.

Na napájanie používame ideálne päťkilovú propán-butánovú bombu. Používanie grilu Classic LS Plus je veľmi jednoduché a intuitívne, napríklad ak chceme zistiť, ako veľmi je náš gril rozpálený, stačí sa pozrieť na ciferník teplomera, ktorý je zabudovaný do poklopu. Zmeniť teplotu presne na požadovanú teplotu je tiež veľmi jednoduché, stačí pootočiť regulačným kohútikom a je to! Po skončení grilovania prichádza chvíľa na nepríjemné upratovanie, ale s grilom Classic LS Plus netreba prepadať zúfalstvu. Vďaka špeciálnej funkcii InstaClean System možno umývateľné časti grilu ľahko vybrať a dať do umývačky riadu. Umytý a znovu zložený gril môžeme vďaka pevným kolieskam pohodlne odložiť do kôlne, pivnice, garáže alebo do iných podobných miestností.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 3500 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 78 x 45 cm
Grilovací rošt liatinový Culinary Modular rošt a tál
Celkové rozmery grilu 160 x 60 x 116 cm
Hmotnosť 60 kg
Vhodný pre 16 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 931 + 167 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém Piezo zapaľovanie
Výkon bočného horáku 2,3 kW
Celkový výkon grilu 12,8 kW