Campingaz gril 4 Series RBS EXS

35 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 16
 

Plynový gril Campingaz RBS EXS má veľký rošt a tál Culinary Modular a dva keramické plus jeden nerezový horák.

Dostupnosť Na dotaz
€783,90
Kód tovaru 2000015661
Značka Campingaz
Kategória Grily 4 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Predstavujeme vám plynový gril RBS EXS z kolekcie 4 Series od spoločnosti Campingaz. Moderný gril napájaný päťkilovou propán-butánovou fľašou využíva vyspelú technológiu RBS, ktorá spočíva vo využití bočných keramických horákov, čím je dosiahnutá vyrovnaná teplota medzi 250 až 300 ° C po celej grilovacej ploche. Navyše vďaka bočným horákom nehrozí vzplanutie odkvapkávajúcich štiav a tuku. Okrem bočných horákov má RBS EXS k dispozícii tiež jeden rúrkový horák. Na grilovanie slúži smaltovaný liatinový rošt kombinovaný s liatinovým tálom.

Campingaz gril RBS EXS využíva systém Culinary Modular, čo znamená, že má vyberateľný stred grilovacieho roštu, ktorý možno nahradiť napríklad wok panvicou na prípravu ázijských jedál, stojanom na kurča, kameňom na pizzu alebo špecialitou pre milovníkov španielskej kuchyne - paella panvicou. Grilovacia plocha zaberá celkovo 3 500 cm2. Okrem základného grilovacieho roštu s tálom sa plynový gril RBS EXS môže pochváliť aj vyklápacím roštom na nepriame grilovanie a ohrievanie a ďalej bočným horákom na prípravu príloh alebo omáčok k mäsu. K bočnému horáku navyše patrí ešte malý oceľový rošt a tál, ktoré je možné použiť aj na ohrievacom rošte.

RBS EXS využíva elektrické zapaľovanie, vďaka ktorému gril zapnete jednoduchým stlačením jedného gombíka. Výšku teploty môžete následne znižovať alebo zvyšovať plynulým otáčaním regulačných kohútikov. Okrem termosondy je vo veku tiež malé okienko, vďaka ktorému môžete skontrolovať grilované pokrmy, bez toho aby ste museli poklop nadvihovať. Šikovnou vychytávkou je tiež LED osvetlenie regulačných gombíkov, ktoré uľahčí používanie grilu aj v neskorých večerných a nočných hodinách.

Gril je osadený do pevného pojazdného stojanu s priestrannou skrinkou a niekoľkými ďalšími priehradkami. Na oboch stranách grilu sú malé sklápacie stolíky na odkladanie grilovacích pomôcok, koreničiek a pod. Na pravom bočnom stolíku je praktické držadlo na zavesenie utierky a na prednej strane ľavého stolíka sú háčiky na zavesenie chňapky alebo grilovacieho náradia.

Systém Campingaz Insta Clean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 3500 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 78 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový Culinary Modular rošt a tál
Celkové rozmery grilu 171 x 60 x 118 cm
Hmotnosť 78 kg
Vhodný pre 16 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 902 + 167 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém elektronický s osvetlenými gombíkmi
Výkon bočného horáka 2,3 kW
Celkový výkon grilu 12,4 kW