Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Campingaz gril 4 Series RBS LXS

Neohodnotené
 

Plynový gril Campingaz RBS LXS s roštom Culinary Modular a 2 keramickými + 1 nerezovým horákom.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€784,30
   
Kód tovaru 2000015658
Značka Campingaz
Kategória Grily 4 Series Classic
Záruka 2 roky
 

Ku grilu dostanete ako darček obal, kameň na pizzu, WOK panvu a sadu na pripojenie k PB fľaši.

Plynový gril RBS LXS je vybavený grilovacou plochou s veľkosťou 3 500 cm2 a na napájanie sa odporúča päťkilová propán-butánová bomba. Grilovacia plocha sa skladá zo smaltovaného liatinového roštu a liatinového tálu a podobne ako niektoré ďalšie plynové grily z kolekcie 4 Series využíva Culinary Modular System. Ten spočíva v možnosti nahradiť vyberateľný stred grilovacieho roštu doplnkovými komponentmi, ktoré výrazne rozšíria možnosti využitia grilu. Rozširujúcim komponentom je napríklad kameň na pizzu, vďaka ktorému si na svojom záhradnom grile pripravíte aj klasiku talianskej kuchyne. Svoj gril môžete doplniť stojanom na kurča alebo wok panvicou.

Veľmi obľúbeným doplnkom je tiež liatinová mriežka pre mimoriadne prudké opekanie. Oceníte ju najmä pri grilovaní hovädzích steakov. Špičkový gril Campingaz RBS LXS spolieha na vyspelú modernú technológiu RBS, ktorá spočíva vo využití bočných keramických horákov, ktoré udržujú vyrovnanú teplotu v rozpätí 250-300 ° C po celej grilovacej ploche. Technológia RBS navyše zabraňuje vzplanutiu odkvapkávajúcich grilovacích štiav. Okrem dvoch bočných horákov má RBS LXS tiež jeden rúrkový. Okrem hlavnej grilovacej plochy je používateľovi k dispozícii aj vyklápací rošt na nepriame grilovanie a ohrievanie a tiež bočný horák, na ktorom sa dá paralelne variť príloha alebo omáčku k mäsu.

Medzi benefity modelu RBS LXS patrí tiež do poklopu zabudovaná termosonda, ktorá uľahčuje sledovanie aktuálnej teploty vnútri grilu. Plynový gril RBS LXS využíva elektrické zapaľovanie a zapnete ho jednoduchým stlačením štartovacieho gombíka. Teplota sa potom znižuje či zvyšuje pomocou regulačných gombíkov. Pohodlie používateľa zvyšujú tiež bočné sklápacie stolíky, ktoré možno využiť napríklad na odkladanie rôznych ingrediencií, koreničiek alebo iných grilovacích pomôcok. Pravý stolík je vybavený držadlom na odloženie utierky, ľavý stolík má na sebe háčiky na zavesenie chňapky, obracačky alebo iného grilovacieho náradia. Gril je osadený do pevného stojanu s kolieskami, ktorého súčasťou je aj skrinka s dvojkrídlovými dverami a niekoľko praktických priehradiek.

Grilovacia plocha 3500 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 78 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový Culinary Modular rošt a dál
Celkové rozmery grilu 171 x 62 x 118 cm
Hmotnosť 75 kg
Vhodný pre 16 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 902 + 167 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém elektronický
Výkon bočného horáku 2,3 kW
Celkový výkon grilu 12,4 kW
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.