Campingaz gril 4 Series Woody LX + Plynova hadica a čistiaci sprej zadarmo

9 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Plynový gril Campingaz Woody LX vybavený roštom Culinary Modular, s ktorým možno pripraviť pohostenie až pre 16 osôb.

Dostupnosť Na dotaz
€466,90
Kód tovaru 2000015645
Značka Campingaz
Kategória Grily 4 Series Classic
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Ako darček od nás dostanete čistiaci sprej a sadu na pripojenie grilu k PB fľaši.

Predstavujeme vám kontaktný plynový gril Woody LX z kolekcie 4 Series od firmy Campingaz. Woody LX sa môže pochváliť skvelým výkonom a originálnymi ozdobnými prvkami z agátového dreva. Drevo bolo použité na rám stojana s kolieskami a na bočné sklápacie stolíky. Na rozdiel od modelu Classic LS Plus z rovnakej kolekcie (4 Series) používa Woody LX na zapaľovanie elektrický systém. Gril tak uvediete do prevádzky jednoduchým stlačením jediného tlačidla. Na napájanie sa odporúča najčastejšie päťlitrová propán-butánová bomba.


Grilovací rošt je rozdelený na dve časti, smaltovaný liatinový rošt a liatinový tál. Veľkosť roštu je 3 500 cm2, čo je plocha dosť veľká na to, aby ste naraz nakŕmili až 16 hladných krkov. Plynový gril Woody LX využíva systém Culinary Modular, vďaka čomu možno stred roštu vybrať a nahradiť ho niektorým z doplnkových komponentov Culinary Modular. Medzi tieto komponenty patrí napríklad pizza kameň, wok panvica, špeciálna široká panvica na paellu (tradičné španielske jedlo) alebo stojan na kurča.


Poklop grilu Woody LX je dostatočne vysoký, takže nie je problém ugrilovať napríklad šunku od kosti, bravčové stehno alebo celú kačicu, či hus. Súčasťou poklopu je tiež malý teplomer s ciferníkom, ktorý vám vždy a za každých okolností prezradí, ako veľmi je práve váš gril rozpálený. Vy sa podľa výsledku zariadite a teplotu pomocou regulačného kohútika buď znížite, alebo zvýšite. Po skončení grilovania, keď už je gril vyhasnutý, taniere povymetané, pivo a iné nápoje vypité, prichádza čas na nie príliš obľúbené upratovanie. Ale v tomto prípade netreba vešať hlavu, pretože pucovanie grilu Woody LX je vďaka funkcii InstaClean System prechádzkou ružovým sadom. Umývateľné časti grilu sa jednoducho vyberú a dajú vyčistiť do umývačky riadu, prípadne je možné umyť ich aj ručne v dreze.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 3500 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 78 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový Culinary Modular rošt a tál
Celkové rozmery grilu 141 x 64 x 111 cm
Hmotnosť 52 kg
Vhodný pre 16 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 931 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém elektronický
Celkový výkon grilu 12,8 kW
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.