Campingaz gril Bonesco LC

8 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Campingaz gril na drevené uhlie Bonesco LC je má grilovací rošt s veľkosťou 1950 cm2, na ktorom hravo pripravíte pohostenie až pre 8 osôb.

Dostupnosť Na dotaz
€104,90
Kód tovaru 3000001552
Značka Campingaz
Kategória Grily Bonesco
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Gril na drevené uhlie Bonesco LC má chrómový rošt s veľkosťou 1 950 cm2, čo je dostatočne veľká plocha, aby sa na nej dalo naraz pripraviť pohostenie až pre osem osôb. Vďaka vysokému poklopu zo smaltovaného plechu sa Bonesco LC hodí aj na grilovanie väčších kusov mäsa ako je bravčové koleno alebo šunka od kosti, alebo na grilovanie celých zvierat (kura, menšia kačica alebo hus).

Pri práci s grilom je možné poklop zavesiť na háčik, ktorý je privarený na spodnú časť grilovacieho kotla. Vďaka technológii Bonesco Modular je možné rozšíriť používateľské rozhranie grilu doplnkovými komponentmi. Ku grilu si možno prikúpiť tiež liatinový rošt na prudké opekanie alebo liatinový tál. Patrí medzi ne aj grilovacia doska z lisovaného plechu, ktorá sa vyznačuje nepriľnavým povrchom alebo grilovací rošt s vymeniteľným stredom, ktorý umožňuje použitie ďalších doplnkových komponentov z kolekcie Culinary Modular (stojan na kurča, wok panvica a pod.). Gril je zabudovaný do pojazdného stojanu s pevnými kolieskami. Vďaka tomu má gril ideálnu výšku pracovnej plochy (83 cm) a je plne mobilný.

Grilovacia plocha 1950 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 60 x 43 cm
Grilovací rošt chromovaný grilovací rošt
Celkové rozmery grilu 88 x 52 x 113 cm
Hmotnosť 16 kg
Vhodný pre 8 osôb