Campingaz gril Bonesco QST L + Obal zadarmo

7 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Campingaz gril na drevené uhlie Bonesco QST má 1 nerezový horák a chrómovaný rošt o veľkosti 1950 centimetrov štvorcových.

Dostupnosť Na dotaz
€220
Kód tovaru 3000001554
Značka Campingaz
Kategória Grily Bonesco
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Tento gril je momentálne nedostupný. Ako alternatívu vám môžeme odporučiť gril na drevené uhlie Campingaz Bonesco QST S.

 

K tomuto grilu originálny obal a doprava zadarmo!

Bonesco QST L je moderný gril na drevené uhlie od firmy Campingaz s grilovacou plochou s veľkosťou 1 950 cm2. Na grilovanie slúži chrómovaný rošt, ktorý bohato postačí na prípravu pohostenia pre osem ľudí naraz. Kotlový gril QST L využíva technológiu Bonesco Modular, ktorá spočíva v možnosti vylepšenia roštu doplnkovými komponentmi, ktoré rozšíria používateľské rozhranie vášho grilu. Takými komponentmi sú napríklad liatinový tál alebo liatinový rošt. Prikúpiť možno tiež grilovací rošt s vymeniteľným stredom, ktorý umožňuje použitie komponentov Culinary Modular. Medzi tie patrí napríklad wok panvica, paella panvica alebo stojan na kurča. Pri grilovaní s Bonesco QST L má používateľ k dispozícii dva veľké drevené stolíky, ako odkladaciu plochu na ingrediencie, koreničky, omáčky a rôzne grilovacie pomôcky. Tieto stolíky sú súčasťou pevného stojanu s kolieskami, do ktorého je gril zabudovaný.

Vďaka tomu má Bonesco QST L optimálnu pracovnú výšku, stabilitu a vďaka kolieskam sa ľahko preváža z miesta na miesto. Veľkou prednosťou grilu Bonesco QST L je plynový horák, ktorým sa rozžeravia brikety alebo drevené uhlie. Vďaka horáku s výkonom 1,9 kW sú brikety rýchlo žeravé a medzi zapálením grilu a položením prvého kusu mäsa na gril nie sú žiadne väčšie prestoje. Oficiálne zvládne horák rozžeraviť 1 kilogram brikiet alebo dreveného uhlia za desať minút. Horák sa zapína pomocou zapaľovacieho systému Piezo, stačí teda stlačiť štartovací gombík a uhlíky sa začnú žeraviť o sto šesť. Akonáhle brikety sčervenajú, môžete vypnúť horák a začať grilovať. Pre väčšiu bezpečnosť je horák od brikiet oddelený oceľovým krytom. Popol z uhlíkov prepadá do integrovaného zásobníka, ktorý sa dá po skončení grilovania ľahko vybrať, vyprázdniť a dať zase späť.

Grilovacia plocha 1950 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 60 x 43 cm
Grilovací rošt Chrómovaný drôtený rošt
Celkové rozmery grilu 115 x 66 x 113 cm
Hmotnosť 20,8 kg
Vhodný pre 8 osôb