Campingaz gril Bonesco QST S + Obal zadarmo

8 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Gril na drevené uhlie Bonesco QST S od Campingaz má rošt o veľkosti 1450 cm štvorcových, dva bočné odkladacie stolíky a horák na rozžhavení uhlíkov.

Dostupnosť Na dotaz
€180
Kód tovaru 3000001553
Značka Campingaz
Kategória Grily Bonesco
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

K tomuto grilu dostanete zdarma ochranný obal. Doprava je tiež zadarmo.

Gril na drevené uhlie Bonesco QST S má chrómovaný grilovací rošt s veľkosťou 1450 cm2, čo je dosť veľká plocha, aby ste na jeden záťah ugrilovali pohostenie pre päťčlennú návštevu. Gril je zabudovaný do pevného stojanu na kolieskach. Bonesco QST S je tak plne mobilný a má ideálnu pracovnú výšku (83 cm). Navyše pre pohodlie používateľa má gril dva bočné stolíky, ktoré slúžia ako odkladacia plocha na rôzne ingrediencie, koreničky a omáčky alebo iné grilovacie pomôcky.

Pri grilovaní s Bonesco QST S určite oceníte vychytanú funkciu rýchleho zapaľovania. Stačí stlačiť štartovací gombík zapaľovacieho systému Piezo a nerezový horák začne žeraviť brikety alebo drevené uhlie o sto šesť. Jeden kilogram brikiet by mal byť rozžeravený do biela počas 10 minút. Vo chvíli, keď sú brikety žeravé, môžete vypnúť horák (na napájanie sa používa malá plynová kartuša). Sympatické je, že popol zo spálených brikiet sa zachytáva v integrovanom popolníku a po skončení grilovania ho možno ľahko vybrať, vyprázdniť a dať späť na svoje miesto.

Grilovacia plocha 1450 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 51 x 31 cm
Grilovací rošt chromovaný grilovací rošt
Celkové rozmery grilu 101 x 57 x 109 cm
Hmotnosť 17 kg
Vhodný pre 6 osôb