Campingaz gril Master 3 Series Woody

8 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Chcete moderný plynový gril s veľkým roštom? Vyskúšajte Master 3 Series Woody - špičkový gril s veľkým roštom a drevenými pultíky.

Dostupnosť Na dotaz
€744,90
Kód tovaru 2000030692
Značka Campingaz
Kategória Grily Master Series
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Plynový Campingaz gril Master 3 Series Woody s tromi horákmi a drevenými bočnými poličkami. Nový gril od Campingaz z kolekcie Master má k dispozícii tri horáky z nerezovej ocele a liatinový grilovací rošt s veľkosťou 61,5 x 44 centimetrov. Grilovacia plocha je rozdelená na liatinový rošt a tál Culinary Modular, ktorý umožňuje na grile používať komponenty ako kameň na pizzu, stojan na kurča alebo napríklad ázijskú wok panvicu alebo panvicu na španielsku špecialitu paellu. Gril má tiež veľmi vysoký poklop z dvojitej nerezovej ocele a môžete na ňom pripravovať aj väčšie kusy mäsa ako napríklad bravčové koleno, rôzne pečienky alebo celú hydinu. S Master 3 Series Woody môžete naraz pripraviť jedlo až pre 12 ľudí. Pre väčšie pohodlie pri grilovaní je Master 3 Series Woody vybavený aj dvoma drevenými odkladacími pultíkmi a moderným zapaľovaním InstaStart. Údržbu grilu potom uľahčuje systém InstaClean, vďaka ktorému sa pri grilovaní neprichytávajú na povrch grilu mastnoty a pripáleniny.

Systém Campingaz Insta Clean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 2800 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 61 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový rošt + tál Culinary Modular
Celkové rozmery grilu 124 x 120 x 151 cm
Hmotnosť 64,8 kg
Vhodný pre maximálne 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 698 g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém InstaStart s LED podsvietením - gril zapnete jednoduchým otočením kohútika
Celkový výkon grilu 9,6 kW