Campingaz gril Master 4 Series Classic SBS

5 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Špičkový plynový gril Campingaz Master 4 Series Classic SBS.

Dostupnosť Na dotaz
€1 038,90
Kód tovaru 2000030707
Kategória Grily Master Series
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Horúca novinka od Campingaz na rok 2017. Predstavujeme vám špičkový moderný gril, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších. Na prvý pohľad zaujme jednoduchým, ale elegantným dizajnom a už pri prvom grilovaní spoznáte, aké výkonné zariadenie máte pod rukami. Campingaz Master 4 Series Classic SBS vybavený štyrmi základnými a jedným prídavným horákom a grilovacím liatinovým roštom s veľkosťou 78 x 45 centimetrov. Nový Campingaz gril Master 4 Series Classic SBS využíva špeciálny liatinový horák Searing Boost Station, ktorý umožňuje extrémne prudké opekanie, ktoré oceníte najmä pri grilovaní hovädzích steakov, ktoré budú mať vďaka SBS horáku tú klasickú odtlačenú mriežku a budú priam na zahryznutie.

Ďalšou novinkou je vylepšený systém čistenia grilu InstaClean. Grilovacia vaňa prešla špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje prichytávaniu mastnôt a pripálenín. Čistenie grilu sa tak stáva o poznanie znesiteľnejším. Veľkou prednosťou nového grilu Campingaz je Culinary Modular Systém, čo je špeciálny grilovací rošt s vyberateľnou časťou, ktorú možno nahradiť komponentmi typu kameň na pizzustojan na kura alebo napríklad wok panvica či panvica na paellu. Vďaka Culinary Modular sa tak výrazne rozšíri okruh jedál, ktoré dokážete na svojom záhradnom grile pripraviť. Používateľov Campingaz grilu Master 4 Series Classic SBS potešia kolieska, ktoré robia gril mobilným, ďalej LED osvetlenie, ktoré uľahčí používanie grilu pri zhoršených svetelných podmienkach, moderný systém zapaľovania InstaStart a pevné odkladacie stolíky, ktoré unesú až 50 kg.

Systém Campingaz Insta Clean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

.Grilovacia plocha 3500 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 78 x 45 cm
Grilovací rošt Liatinový rošt + tál Culinary Modular s rozmerom 78 x 45 cm
Celkové rozmery grilu 160 x 120 x 151 cm
Hmotnosť 78,3 kg
Vhodný pre maximálne 16 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 1164 + 218 (bočný horák) g/h
Integrovaný teplomer ÁNO
Zapaľovací systém InstaStart s LED podsvietením - gril zapnete jednoduchým otočením kohútika
Výkon bočného horáka 3 kW za hodinu
Celkový výkon grilu 16,7 + 3 kW

Pokus