Campingaz gril Master Series 3 LXS Black Edition

15 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Plynový gril Campingaz zo série Master s tromi nerezovými horákmi a jedným bočným horákom.

Dostupnosť Na dotaz
€856,90
Kód tovaru 2000032416
Značka Campingaz
Kategória Grily Master Series
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Master 3 Series LXS Black Edition je moderný plynový gril vybavený troma plochými horákmi z nerezovej ocele s príkonom 9,6 kW a grilovacím roštom Culinary Modular o veľkosti 61 x 45 centimetrov. Grilovací rošt Culinary Modular má navyše vyberateľný stred, ktorý možno nahradiť rôznymi doplnkami z kolekcie príslušenstva Culinary Modular. Patrí medzi ne napríklad ázijská wok panvica, kameň na pizzu alebo stojan na hydinu a pod. Okrem základného roštu je gril vybavený aj dvoma menšími ohrievacími roštami, ktoré sú zavesené nad hlavnou grilovacou plochou. Ohrievací rošt sa dá dobre využiť napríklad pri zapekaní pečiva, ohrievaní vychladnutých pokrmov, alebo k pozvoľnému dopekaniu sprudka ogrilovaného mäsa. Po oboch stranách grilu sú bočné odkladacie pultíky s nosnosťou do 50 kg, pričom v pravom stolíku je zabudovaný plynový varič, ktorý možno pri grilovaní využiť napríklad na prípravu príloh alebo rôznych omáčok.

Pri grilovaní v neskorých večerných hodinách alebo všeobecne za zníženej viditeľnosti prídu vhod LED žiarovky, ktorými sú osvietené regulačné gombíky. V poklope je zabudovaný teplomer s budíkom, ktorý ukazuje, ako veľmi je gril rozpálený. Takže pri akcii stačí občas pozrieť na poklop a potom podľa potreby pomocou regulačných kohútikov teplotu buď znížiť, alebo zvýšiť. Údržbu grilu výrazne uľahčí InstaCelan systém, ktorý spočíva v možnosti rozobrať vnútornú časť grilovacej vane na jednotlivé diely, ktoré potom možno ľahko umyť v klasickej umývačke riadu. Po umytí sa rozložená grilovacia vaňa opäť vráti do grilu. Pod grilom je praktická skrinka s dvojkrídlovými dvierkami, ktoré môžu slúžiť na uloženie plynovej bomby alebo rôznych grilovacích pomôcok apod. Na spodnej časti konštrukcie sú pevné kolieska, ktoré uľahčujú sťahovanie grilu z miesta na miesto.

Systém Campingaz Insta Clean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 2 800 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 61 x 45 cm
Grilovací rošt liatinový rošt a tál Culinary Modular
Celkové rozmery grilu 144 x 63 x 120 cm
Hmotnosť 65,5 kg
Vhodný pre 12 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 686 + 200 g/h
Integrovaný teplomer Áno
Zapaľovací systém InstaStart s osvetlenými regulačnými gombíkmi
Výkon bočného horáka 2,8 kW
Celkový výkon grilu 9,6 + 2,8 kW

Campingaz gril Master Series 3 LXS Black Edition