Campingaz gril Master Series 4 LXS Black Edition

19 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Plynový gril Campingaz z kolekcie Master so štyrmi nerezovými horákmi a roštom Culinary...

Dostupnosť Na dotaz
€999,90
Kód tovaru 2000032420
Značka Campingaz
Kategória Grily Master Series
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Campingaz Master 4 Series LXS je moderný plynový gril so štyrmi nerezovými horákmi a veľkým roštom Culinary Modular s vymeniteľným stredom. Horáky majú špecificky plochý tvar, ktorý prispieva k rovnomernému šíreniu tepla po celej ploche grilovacieho roštu. Horáky dosahujú príkonu 12,8 kW a rošt má rozmery 78 x 45 cm. Pri rošte stojí za zmienku spomenúť vymeniteľný stred, ktorý možno nahradiť príslušenstvom z kolekcie Culinary Modular, medzi ktoré patrí napríklad paella panvica, kameň na pizzu alebo stojan na hydinu. Okrem základného roštu je Master 4 Series LXS vybavený aj dvoma malými ohrievacími roštami, ktoré možno využiť napríklad na zapekanie hamburgerových žemlí, alebo na dopekanie sprudka ogrilovaného mäsa.

Po oboch stranách grilu sú odkladacie pultíky, pričom v pravom je schovaný plynový horák využiteľný na prípravu rôznych príloh alebo omáčok. Vo veku má gril zabudovaný teplomer s ciferníkom, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu vnútri grilu. Pri grilovaní potom stačí letmý pohľad na budík a hneď viete, či teplotu pomocou regulačných kohútikov znížiť alebo zvýšiť. Regulačné kohútiky možno navyše rozsvietiť pomocou malých LED žiaroviek, takže sa dá grilovať aj v neskorých večerných a nočných hodinách. Po skončení grilovania určite oceníte systém InstaClean, ktorý vám výrazne uľahčí čistenie a celkovú údržbu grilu. Systém InstaClean totiž spočíva v možnosti rozobrať grilovaciu vaňu na jednotlivé diely, ktoré potom možno ľahko naskladať do umývačky riadu. Čisté kusy grilovacej vane potom možno rovnako ľahko vrátiť do útrob grilu. Pod grilovacou vaňou je šikovná skrinka na uloženie bomby alebo rôznych grilovacích pomôcok. Gril má tiež pevné kolieska pre ľahšie sťahovanie grilu z miesta na miesto.

Systém Campingaz Insta Clean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

Grilovacia plocha 3 500 cm2
Rozmery grilovacieho roštu 78 x 45 cm
Grilovací rošt liatinový tál a rošt Culinary Modular
Celkové rozmery grilu 160 x 63 x 120
Hmotnosť 65,5 kg
Vhodný pre 16 osôb
Spotreba plynu gramy za hodinu 915 + 200 g/h
Integrovaný teplomer Áno
Zapaľovací systém InstaStart s osvetlenými regulačnými gombíkmi
Výkon bočného horáku 2,8 kW
Celkový výkon grilu 12,8 + 2,8 kW