Stolný gril Campingaz Attitude 2100 EX + Plynova hadica a čistiaci sprej zadarmo

9 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 17
 

 

Kompaktný stolný plynový gril s Culinary Modular roštem.

Dostupnosť Na dotaz
€388,90
Kód tovaru 2000035661
Značka Campingaz
Kategória Grily Series Compact
Položka bola vypredaná...
 

Attitude 2100 EX - novinka pre sezónu 2020
Plynový gril Campingaz Attitude 2100 LX je kompaktný gril s veľkým potenciálom využitia vďaka grilovaciemu roštu Culinary Modular, do ktorého perfektne sedí šikovné príslušenstvo ako je napríklad Wok panvice alebo pizza kameň. Gril Campingaz Attitude 2100 LX bol prvýkrát predstavený na veľtrhu Spoga+Gafa 2019 v Kolíne nad Rýnom a bol hlavným ťahúnom stánku Campingaz. Stolný plynový gril Attitude je prvým grilom vhodným pre stolné grilovanie, ktorý spoločnosť Campingaz uviedla na trh a svojím dizajnom iste pritiahne veľa priaznivcov.

Pohodlné grilovanie na stole
Malé rozmery tohto grilu umožňujú jeho jednoduché umiestnenie na dosku stolu, takže sa k nemu nemusíte ohýbať, ani k nemu nemusíte kupovať drahé originálne stojany. Teplo je rovnomerne rozvedené po celej ploche grilu vďaka Campingaz horákom s modrým plameňom. Gril je vybavený dvoma týmito horákmi o dostatečnom výkone pre pohodlné a rychlé ugrilovánie všetkých požadovaných pochutin. Vetšina vnútorností grilu sa môže bezpečne vložiť do umývačky riadu. Vďaka tomu sa pri grilovani nemusíte obávať, že celý následujúci deň strávite úmorným čistením grilu.

Ľahké grilování steaků
Rošt stolného plynového grilu Attitude 2100 LX je liatinový, rozdelený na dve časti. V jednej časti je vyberateľný stred pre umiestnenie grilovacieho prislušenstva Culinary Modular, druhá čast tuto možnosť nemá. Rozdelenie roštu na dve časti poskytuje dalšiu výhodu. Jednu polovicu môžete ľahko nahradiť trebarz liatinovým tálom. Použitý materiál na rošt je liatina, jej výborné vlastnosti v uchovávaní a následnom dlhodobom predávaní tepla spoľahlivo využije pri grilovani úplne každý. Na liatinovom rošte je grilovanie veľkých steakov zábava.

Systém Campingaz Insta Clean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.

 

Pre každú čast vlastný horák
Vzhľadom k tomu, že grilovacia plocha je rozdelená na dve časti a pod každou je umiestnený samostatný horák, nemusíme pri grilováni pre menší počet osob využívať celú grilovaciu plochu a zapaľovať oba horáky. Týmto ušetríme veľa plynu a práce s čištením liatinového grilovacieho roštu. Pri používaní príslušenstva vo vymenitelnom strede roštu môžeme rovnako používať iba jeden z horákov. Každý horák má dostatočný výkon, aby vytvořil aj v liatinovej wok pánvi potrebnú teplotu pre prípravu rôznorodých pokrmov.

Chytré zapaľovanie zvládne každý
Zapaľovanie grilu je tiež veľmi jednoduché. Stačí otočit gombíkom a vďaka technologii InstaStart gril ihneď začne horieť. Ovládacie gombíky sú podsvietene modrou farbou, ktorá grilu dodá šmrnc. Medzi gombíkmi je umiestnený digitálny teplomer, ktorým ľahko a hlavne presne zistíte teplotu vo vnútri grilu. Pre priaznivcov klasických ručičkových teplomerov Campingaz ponúka stolny plynový gril Campingaz Attitude 2100 LX. Na horáky a víko grilu výrobce dává záruku 10 rokov, na grilovacie plochy je záruka 5 rokov.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.