Aké má Campingaz Party Grill 400 rošty a ďalšie vybavenie?

Dobrý deň, mal by som záujem o plynový Campingaz Party Grill 400. Môžete mi prosím povedať, aké je v grile vybavenie (rošty a pod.)? Ďakujem za odpoveď.
Karel S.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Gril je vybavený varičom z nerezovej ocele, rozptyľovačom tepla, chrómovaným grilovacím roštom a obojstranným liatinovým tálom s hladkou a vrúbkovanou stranou. Navyše, smaltované veko grilu s dvoma ušami sa dá použiť ako panvica. Ku grilu navyše dostanete praktický ochranný obal. Plynový Campingaz Party Grill 400 stojí 117,60 € a v našom e-shope ho nájdete pod katalógovým číslom 2000023718.

V prípade, že budete mať o plynový gril Party Grill 400 naďalej záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať ešte na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vybrať do našej kamennej predajne s grilmi a príslušenstvom Campingaz, ktorú nájdete v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.